Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fontos a lányoknak,...

Miért fontos a lányoknak, hogy milyen cipő van egy fiún? :O

Figyelt kérdés
Gyakran látom GYK-n,hogy a lányoknak fontos ez,én lány vagyok,de nem érdekel,hogy milyen cipő van egy srácon...
2011. jan. 16. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem fontos, csak Dc legyen vagy konversz. Azon kívül semmi más!
2011. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Az fontos nekik, hogy tiszta legyen, mert ez sokat elárul!

Nekem is fontos, hogy egy csajnak tiszta-e a lábbelie vagy sem, meg nem mindegy, hogy mi van rajta, magassarkú, csizma stb, az is sokat elárul a viselőjéről.

20f

2011. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha látja a cipőn,hogy milyen minőségi,akkor tudja,hogy pénzes vagy..megérzik a pénz szagát
2011. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

nekem nem a márka számít, hanem az hogy tiszta legyen, menjen az öltözékéhez és ne legyen agyonstrapálva.

20L

2011. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
az első válaszoló pénzes pasira bukik:)
2011. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Ez nekem új, én azt hittem hogy csak a saját cipőjükkel foglalkoznak.


Vajon a kinézete a lényeg, vagy hogy mennyibe kerül? Mert én 25k-ért csináltatok egy párat bizonyos időközönként, cipésznél! :D (és jobban kijövök vele, valamint kényelmesebb mintha megvennék valami márkás szart amit elhordok 3-4 hónapig mielőtt kezd szétesni!)

2011. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szamóca. ***** válasza:
100%

nálam csak kizárt cipők vannak.... makkos cipő fényescipő, papucs és szandál egyszerűen számomra undorító. ha egy srác ilyet hord, általában kizáró ok. nem csak a cipő miatt:D hanem emrt akkor valószínű oylan stílusbeli különbségek vannak amik életmódbeli, és ezzel áthidalhatatlan különbségekhez vezetnek.

egyébként mindegy milyen a cipője.

2011. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igy van,en is azt vallom,a cipod sokat elarul a szemelyisegedrol.es kiegesziteskent irom csak,a kezed is ,azaz a kormod apoltsaga!
2011. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
rajtam mindig egy elhordott, koszos cipő van mindig, néhol már én varrtam össze saját kézzel, de ezt szeretem a legjobban, tele van emlékkel.
2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én azért nézem meg mindig a cipőt mert cipőmániás vagyok:) és mert sztem a cipőből lejön nagyjábol az ember izlése, stilusa pesze nemteljesen de egy kis töredéke:) ez nem aztjelneti hogy ez alapján itélkezem:D csak kiváncsiságbol nézegetem:)

16l

2011. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!