Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát vegyek?

Fuuton kérdése:

Milyen karórát vegyek?

Figyelt kérdés

Konkrét ötletem nincs, de vagy egy szép egyszerű 70' es évekbeli, vagy modern karóra. Színe legyen fekete , vagy ezüst szeretnék, nem téglalap alakú, és ha modern, akkor semmiképp ne legyen benne arany szín.

És ne gagyi órát mondjatok.

20 30 ezer körül.


2011. jan. 20. 19:17
 1/7 anonim válasza:

[link]


remélem tetszeni fog valamelyik

2011. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Bocs,de 20-30ezerért mit akarsz,ha nem gagyit.Egy elegáns márkás karóra 150ezernél kezdődik.
2011. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg itt nálad az ár-érték arány. Van 30 ezerért Esprit, ami semmit nem tud, csak márka, vagy van Casio és Fossil is, ami tud is valamit a pénzedért és még divatos is. Én javaslom a Fossil órákat, vagy Casiot, esetleg.
2011. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hova akarod viselni? hétköznapra én egy fémszíjas kicsit modernebb formájú órát vettem, Mexx. De szintén ezen az oldalon kinéztem már egy konzervatív, fekete bőrszíjas Doxát, az pont 32e, természetesen inkább alkalomra lenne az.
2011. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aki jó kinézétre ilyenekre annak a casio a jó elegáns jó strapabíró és már 10.000-től lehet kapni. [link] vannak közte jók.
2011. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Police 35 körül modern és divatos
2011. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Azt kéne tisztázni, hogy neked tetsző legyen vagy inkább mások nézzék, bámulják meg. Vagyis magadnak veszel órát vagy más "szemének" is. Ne ess át a ló túl oldalára, talán ami felkapott az a Lorus, Casió. - Viszonylag olcsó, nem rossz a minősége, divatos. Doxa, ill. Tissot egy magasabb kategóriát képvisel. Nem csak órát veszel hanem stílust is. Véleményem szerint ha ez fontos akkor kicsit érdemes áldozni rá. Én a Doxa TC Siries vagy a Tissot - T-Sport illetve a T-Classic óráit nézném át. "Magadnak vegyél órát, ne másnak" . SOK SIKERT!
2011. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!