Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fűzőméretet ajánlotok?

Milyen fűzőméretet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt jött rám, hogy akarok egy acélmerevítőset. Akkor volt 30-31" a derekam pont (vagyis fűzőből 26"). Elég kelendő méret, de találtam még egyet a leárazott fűzők közül ami ennyi, de mégsem tudtam megrendelni. Most ismét szeretnék, de már 29-28" (fűzőben 24")kategória vagyok, mert szokás szerint januárban torna-déta dolog zajlik nálam és mostmár nem is hiszem, hogy visszamegyek a karácsonyi állapotba. Nyáron szoktam a legvékonyabb lenni, idén télen viszont az eddigi legnagyobb súllyal rendelkeztem (annyira nem nagy, csak magamhoz képest).

Na a lényeg, hogy ez állandóan változik nálam, ami kilóban egy évben olyan max hat kilót ingadozását jelenti (le-fel, persze nem azonnal), de derékbőségben ez gondolok másképp van (hisz mérleg szerint karácsony óta sem nagyon fogytam, de a derekam egy mérettel kisebb lett... a mell és a csípő is 4 centivel).


Melyik méretű fűzőt érdemes megrendelni így? Ami azért ehhez igazodik és nyáron is kb. jó a -5-6 kilóval, meg télen is pár + kilóval? 26"? 24"? Melyik?


Előre is köszönöm!


2011. jan. 21. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a kisebbet vedd meg, mert szükség esetén tudod kevésbé fűzni magad, de ha esetleg jobban lefogysz, és az eredetileg jó méret túl nagy, azon nem lehet segíteni.
2011. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eleve 22"-eset vennék. De egyébként mindenképp a kisebbet vedd, az akkor is rád fog menni kevésbé befűzve, ha visszahízol, viszont ha nagyobbat veszel, azzal nem tudsz annyit karcsúsodni, ha még fogynál esetleg:)

Egyébként én pl. 25"-es vagyok, és 20"-eset szoktam venni.

2011. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor 24-eset vagy 22-eset veszek. :)
2011. jan. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!