Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínából menyasszonyi ruha?

Kínából menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki? Az áruk nagyon jó, de a minőségük is?
2011. jan. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
megmutatnád az oldalt, ahonnan kinézted?
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Menyasszonyok!

Mielőtt megrendeltem a ruhámat, számtalan fórumot elolvasgattam, és szeretném megosztani a tapasztalatimat Veletek, hátha valaki ugyanígy rákeres erre a témára :) Akkor is, ha esetleg a kérdést feltevőnek már nem aktuális…

Az e-bayen vásároltam a menyasszonyi ruhámat, amit Kínában varrtak. Felpróbáltam egy csomó ruhát, és nagyjából megtaláltam a saját stílusom. A kiválasztott ruha hasonmását megtaláltam az e-bayen egy aukción, és kiválasztottam, fix áras aukció volt, így pár nap gondolkodás után le is ütöttem. Felvettem a kapcsolatot az eladóva, és a webshopjukról választottam még további kiegésíztőket: fátylat, aslószoknyát, bolerót, amelyek szállítása a ruha mellett ingyenes volt, és ugyanabból az anyagból, mintával, csipkével stb varrták őket.

A ruhára 6 hetet vártam, mire elkészült, bár én tájékoztattam az eladót hogy mikor lesz az esküvő, mivel eléggé időben voltam (a rendelést 6 hónappal az esküvő előtt adtam le, biztos ami biztos alapon...), így lehet, hogy ezért is nem siettek vele annyira.

Egy nap megkeresést kaptam a vámhivataltól, hogy vámolni való csomagom fog érkezni Kínából (az eladó csak ezután tájékoztatott, mert ez kb 3 órával azután volt, hogy Kínában feladták a csomagot). A vámeljárás több, mint 8 napig elhúzódott, és ezzel szerintem mindenkinek kalkulálni kell. Bekértek egy nyilatkozatot, hogy mit várok, mekkora értékben. Kérésükre mellékeltem a számlát is, amit a paypalról nyomtattam ki. Ezután kértek még egy tételes visszaigazolást is, amit az eladótól kértem, és el is küldte. Legjobb tudomásom szerint 150 eur értékű csomag alatt nem kell vámot fizetni, felette a ruha anyagától függően 6-8 %-ot, plusz 25% áfát az igazolt értékre.

A ruha pedig tökéletes lett, semmivel sem gyengébb minőség, mint amit a magyarországi szalonokban próbáltam. Ugyanúgy megvan a tartása, benne vannak a merevítők, a szilikonbetétek, szép a varrása, és az anyaga is nagyszerű minőség. A ruhát az általam megadott méretekre varrták, így varrónőhöz sem kell vinnem. A színét is én választottam, ugyanis az általam preferált olasz modell krém színű volt, de nekem jobban tetszik törtfehérben. És ugyanúgy is néz ki, mint a képen, ami az aukciónál volt.

Én csak ajánlani tudom az online rendelést azoknak, akik még időben vannak az esküvőig. Akinél jó arányú a pozitív visszajelzés (95% felett), és van legalább 300-400 eladott terméke, elég megbízhatónak tűnik. Ők pedig nagyon segítőkészek és szépen dolgoznak.

Sok boldogságot!!

2011. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rtike válasza:
Jó rég irtál már, de esetleg emlékszel még pontosan, honnan rendelted? Köszi előre is!
2014. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a másodikhoz!

Én ebay-ről rendeltem, de a milanoo.com ot ajánláják.

2014. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!