Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire vannak divatban...

Mennyire vannak divatban manapság a bőrnacik? Szerintetek több embernek kéne hordani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem most elég nagy a slágere....bershka orsay stradivarius pimkie ezekben mindben láttan hosszunadrágot is szoknyát meg forronacit is börböl :) vettem is...nagyon dögös imádom....bár tény hogy tényleg nem rohangál benne az utca összes embere de jobb is ez igy :)
2011. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
52%

fu ilyen latex feszülős cuccom nekem is van :D

de sima bőrnadrágot nem vennék fel, valahogy az olyan parasztlányos nekem.

2011. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik és nem is horrdanám.Rövidnaci bőrből vagy szoknya számomra már túl kihívó,de én amúgysem szeretem az ilyen feszülős cuccokat,mert utálom a "De meg.."és hasonló bekiabálásokat.
2011. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akik felveszik, jó esetben a felének kéne. A többi meg vegyen tükröt.

Lehet, hogy divat, nem követem az ilyesmit, de nekem a 80as évek meg a rockerek jutnak eszembe. Bőrből inkább csak kabátot vagy dzsekit.

A műbőr nem az igazi, eredeti állati eredetű dolgokat nem igazán szeretem, ráadásul a tisztítása sem a legegyszerűbb, szóval nekem ha fizetnek se, más meg azt csinál, amit akar, engem nem érdekel, jöhet bugyival a fején is, ha tiszta.

2011. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel hogy divat e vagy sem,én hordom a feszülős bőrnacimat,és az elegáns bőrkabimat.Egyébként a pimki meg bershka vagy mi a fene,nem is árúl bőrt,csak műbőrt.Na műbőrt sosem vennék fel.Egyszer próbáltam egy műbör nacit,felvettem és bepálott mindenem,2 percig nemtudnék meglenni benne.
2011. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem senkinek nem kellene ezzel támogatnia az állatkínzást, de sajnos ez magánügy és magánvélemény. Szvsz én undorítónak tartom.
2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:19

Legalább eszel húst?:)

Ezeket az állatokat amúgy is levágnák a húsukért.

2011. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lakto-ovo vegetáriánus vagyok, de gondoltam ez nem tartozik ide (a tejet-tojást sem nagyipari termelőktől szerzem be). És bőr cipőt sem hordok, se állatokon tesztelt kozmetikai szereket nem használok stb. Nyilván nem mondanám, hogy gusztustalannak tartom, ha más módon én is támogatnám az állatkínzást/irtást, mert elég nagy képmutatás lenne. Bocsi az offért kérdező.
2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!