Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik néz ki jobban?

Szerintetek melyik néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Nadrágot és hozzá pulcsit szeretnék rendelni,csak nem tudom eldönteni,hogy melyik lenne jobb az erős testalkatomra:-)

Ez az összeállítás:

[link]


[link]


vagy ez az összeállítás:

[link]


[link]


2011. jan. 26. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a 2. összeállitásban a nadrágnak nem látszik a dereka úgyhogy az első összeállitás.
2011. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem fekete nacival jobb, a másikkal nagyon barna lenne minden. Amúgy szerintem jól néznek ki :) Olyan kényelmesnek tűnik, amiből kibújni sem akar az ember lánya :)
2011. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem is az első tetszik jobban:-)Mennyire vagy erős testalkatú?
2011. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de az első összeállításnál,a fekete nadrághoz nem jó felsőt linkeltem.

Szóval a fekete nadrághoz ezt a felsőt szeretném:


[link]

2011. jan. 26. 13:28
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Sajnos nagyon erős testalkat vagyok:-(

Én fekete alsót a fekete felsővel és barnát a barnával párosítottam össze.De szívesen veszek más variáció tippet is:-)

2011. jan. 26. 13:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a nadrág a legutóbb belinkelttel, szerintem.

2011. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Jó a fekete felsővel,de a barna felsővel is.De a nadrág a fekete legyen:-)
2011. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kisnita ***** válasza:
49%

Ezt otthonra akarod felvenni vagy sportoláshoz? Mert máshová nem való szerintem. Ne érts félre, jól néznek ki, de egy anyukának kéne hogy legyen normális kijáró ruhája is. Nem lehet melegítőben slamposan szaladozni a városban még akkor se ha gyereked van meg van van rajtad pár felesleges kiló.

Szerintem valami ilyesmi ruhát kéne venned ha utcára keresel ruhát. Ezek jól állnának neked, kiemelnék az alakod, nem zsák szerű ruhák amik még nagyobbnak látszatnak.

Pl: ez a mell alatt szabott kis felső nagyon szép, kiemeli a derekat, karcsúsít és nagyon csini. [link]

Egy ilyesmi egyenes szárú nadrág: [link]

Vagy ez: [link]

Ez a felső is nagyon aranyos: [link]


[link]

[link]

Nézz szét ezen az oldalon tök jó cuccok vannak:)

2011. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tobbi választ is!

Kedves utolsó válaszoló!Ezt a nadrágot és felsőt otthonra,játszótérre,esetleg délutáni sétákhoz szeretném felvenni.Attól függetlenül,hogy molett vagyok,Nekem is vannak csini kijáró ruháim.Pl ezt is nemrég rendeltem:

[link]

2011. jan. 26. 14:03
 10/15 anonim válasza:

szia

Nekem a fekete összeállítás nagyon tetszik.A barna is szép,de a színe miatt nem tudom,hogy hogyan állna rajtad(nem sápasztana-e).

Ha jól áll az a szín,akkor inkább azt rendeld.

2011. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!