Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha szoktatok harisnyához...

Ha szoktatok harisnyához zoknit húzni, akkor alá, vagy fölé veszitek fel?

Figyelt kérdés
Mind kettőnek meg van az előnye, de érdekel hogy szerintetek hogy praktikusabb.
2011. jan. 26. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a harisnyára húzom rá a zoknit. Egyszer begyűrődött alatta a zokni és a suli fagyhideg wcjében kellet levetkőznöm és átvennem.:S
2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hááááááááát is is.Ha valahol le kéne vetni a cipőt akkor elég hülyén nézne ki a zoknira harisnya,de ha mondjuk hideg lenne és csak amiatt huznám fel mondjuk suliba(ha járnék:)

akkor zokni alulra és rá a harisnya.Ha mondjuk felhuzol egy mini farmert hozzá egy magasszáru cipőt akkor tuti kivülre tenném a harisnyát mert ha elszakad csak befutsz egy mozsdoba és lehuzod,nem kell a zoknival is bibelödni.Ha valakinke hajlamos izzadni a lába akkor a nájlon harisnya nem feltétlen jo közvetlen lábon föleg ilyenkor egy zárt cipőben,mert jol beleizzadhat.Esztétikaliag kint a zokni,praktika miatt bent:)

2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg ezt a részletes választ. Egy ártatlan kérdésnek indult az egész, de innentől kétszer végig gondolom milyen lesz az adott napom mielőtt eldöntöm, hogy húzom azt a zoknit:)
2011. jan. 26. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
fölé a jó. de ebben a hidegben én alá is szoktam
2011. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az sokkal jobban néz ki, ha valahol le kell venni a cipőt és a harisnya alatt ott domborodik a zoknid. Ha már a cipőt levetted a zoknit is le lehet húzni. Meg ilyet, hogy csak befutsz és leveszed, nem kell a zoknival bíbelődni? Hallod, ha csak nem 120 kilós vagy és nem látod a lábaidat ez kb. tök lényegtelen, kb. 10 másodperc levenni a zoknit.


Kívülre. Sokkal macerásabb ha igazgatni kell, vagy le akarod venni stb., ha rá vettél egy harisnyát. Persze még vedd le a nadrágot is meg a harisnyát is adott esetben ahelyett, hogy csak a zoknit vennéd le.

2011. jan. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát szerintem télen fölé vedd mert akkor nem látszik a csizmától de amúgy meg inkább alá.
2011. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 harisnyababee ***** válasza:
Én mindig a hari fölé veszek zoknit, de csak csizmához, vagy sportosabb cipőhöz. De csak akkor ha ilyen hideg van, mint mostanában... Alkalmi cipőhöz (pl magassarkú) még ilyenkor sem veszek zoknit, mert a kettő együtt igen visszataszító számomra.
2011. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak nadrág alá veszek harisnyát mert hideg van, akkor a harisnyára a zoknit. Amúgy meg nem hordok szoknyát. :P
2011. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig a harisnya fölé a zoknit. Ha le kell venned a cipőt vagy a csizmát, egy mozdulattal lehet a zoknit is.
2011. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!