Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok fotós modellje...

Hol tudok fotós modellje lenni? Fiú vok

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fotós modellje lenni. Szívesen benne lennék kreatív fotózásban ingyen, csak a képekből kérnék magamnak is. Szerintetek hol lehet jelentkezni? Elég vékony vok és a tartásom se jó:( Tehát nem vok a modell alkat, de azt mondják karakteres az arcom.
2011. jan. 27. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyedben inkább statisztának mennék, ott jobban keresik a karakteres arcokat. Opencastingnál mindig keresnek arcokat! [link]
2011. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak fotókat akarok magamról:) De köszi!
2011. jan. 27. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Annak meg mi értelme? Egoista vagy? Esetleg hiú? :) Csak úgy szerintem nem fognak fotózgatni. Egy középszerű fotósnál 10-15K egy portfólió. Inkább gyűjts össze annyit. Például statisztálásból. :)
2011. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy vannak olyan fotósok, akik szerintem szívesen fotóznak ingyen, hisz a modell is ingyen van. Lehet tévedek. Szerintem nem baj ha akarok magamról pár képet, ami egyedi, jó. Ismerkedni is jó lesz:)
2011. jan. 27. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

lol.

ilyet nem igen fogsz találni.

2011. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress vmi amatőr fotóst... Lehet, az ismerőseid között is van olyan, akinek a fotózás a hobbija és tud jó képeket csinálni + azokat megszerkeszteni stb.
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már néztem, sőt facebookra is kiírtam, de egyikük se ilyen típus.
2011. jan. 27. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? lefotózlak. :D
2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!