Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a tűrhetőbb ujjatlan...

Melyik a tűrhetőbb ujjatlan felsőhöz, a szilikon-, vagy a sima fehér pántos melltartó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a tánciskolában előadásra készülünk én hülye meg jő előre tudtam milyen ruhánk lesz, még sem vettem pánt nélküli melltartót:$ Hallottam , hogy a szilikon pántos még szörnyűbb mintha sima fehér pántosat vennék fel. Sajnos addig nincs már alkalmam venni egyet. Na melyik legyen :$/ja és a felső fehér színű/
2011. jan. 29. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
fehér, inkább nézzék dupla pántúnak...
2011. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
szerintem ha levehető a pánt, vedd le, ha passzol a felső, ott marad. De ha egyenruha, akkor elég cinkes a pánt, akkor már inkább szilikon. És vegyél legközelebbre egy pánt nélkülit. :D
2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, a teszkó nyitva van mindig, és ott szokott lenni, szóval még nem késő
2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap hajnalban kelek utazunk ki külföldre:$ Nem fogok tescoval találkozni:S És feszesnek feszes a felső, de hiába levehető a pátja így szétáll vagy nem tudom elmagyarázni, nem, jó
2011. jan. 29. 20:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és azon belül, hogy ujjatlan, még pánt nélküli is:S
2011. jan. 29. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szilikonpántosban nem jó táncolni. De ha fehér a top, és melltartó pántja is, akkor úgy fog kinézni, mintha egy pántos top lenne. Az úgy nem jó? :)
2011. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szilikonpánt.
2011. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a szilikonpántnál minden jobb
2011. jan. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szilikonpánt tánc közben kevésbé feltűnő, mint egy fehér. Úgyhogy én arra szavazok. Barna melltartód nincs véletlenül?

21 L

2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mi volt végül?
2012. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!