Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy 176-178cm magas lány (22) 10 cmes magassarkút vesz fel? (manapság divatos platform cipő, ami nagyon tetszik)

Figyelt kérdés

Mindig is gyűlöltem magasnak lenni. Egész életembe törekedtem hogy csakis alacsony talpú cipőt hordjak.

És most vennék magassarkút, mert az mégis csak nőiességet erősíti...

De félek ha megveszem akkor nem fogom hordani, mert hogy mindenkitől magasabb leszek..


2011. jan. 30. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Én vagyok 170 centi és a körülöttem lévők közül így is a legmagasabb..én sose vennék fel amúgy se szeretem de így is elég hogy ilyen magas vagyok.
2011. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

egy 10 centis saroktól nem leszel nőiesebb.

azoknak jó akik alacsonyak, de te így is nagyon magas vagy. azzal meg majdnem 190 centi lennél, gondolj már bele kicsit...

2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így is magasabb vagy a többieknél, akkor már igazán mindegy az a néhány centi, tetszik? jól érzed benne magad? tudsz benne járni? ha igen hord bátran!

(egy 180cm-es lány)

2011. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

17.12nek


Úgy értem a magassarkúk amblock a nőiességet erősítik...

De már rájöttem, mivel nagyon jól áll nem fogok félni hordani, még akkor is ha átlagtól magasabb vagyok egy kicsit..

2011. febr. 1. 16:23
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az ilyen cipőket nem a te magasságodhoz találták ki. Van ilyen, a balerinacipők pl. egyetlenegy alacsony lányon sem mutatnak jól. A platform meg a magas nőknek nem áll jól.
2011. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Egy kicsit? Lányként a 190 centi azért nem "kicsi".

De mindegy, ha szeretnéd hord, ne foglalkozz mások véleményével.

2011. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
azért ez szar érzés, hogy igazából mindenki úgy van vele hogy tök ciki ha egy 176 cm magas csaj már magassarkút húz.. kicsit az önbizalmamból levesz egy jó adagot...:S:S
2011. febr. 3. 20:52
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, félnek hogy ki fogsz lógni a sorból, de akkor mi van, miért ne lóghatnál ki?!

(a 180-cm-es lány)

2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
De miért vesz le az önbizalmadból??? Könyörgöm, nincs olyan ember akinek minden jól áll, egyszerűen nem létezik ilyen! Neked nem előnyös a magassarkú, viszont a tavaly nyáron divatos saruk biztosan tuti jól álltak neked! Nem lehet mindent! Most akkor azon is ki vagy akadva, hogy függőleges csíkozású ruhákat se nagyon viselhetsz?? Akkor egy alacsony lány meg akadjon ki azon, hogy hülyén nézne ki vízszintes csíkozású gatyában?
2011. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de én nem mindig magassarkút akarok hordani, hanem bizonyos alkalmakkor, kiöltözős...
2011. febr. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!