Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit szólna a...

Szerintetek mit szólna a férjem ha meglepném egy kék harisnyanadrággal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy örülni fog, melyik férfi ne imádná ha a felesége lábán szexi harisnya van?
2011. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint neki vennék egy vastag pamutot. :)
2011. jan. 31. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod róla hogy felveszi akkor biztos örülni fog neki. Ha viszont ez lesz az első és még szóba sem került ez előtt akkor lehet kicsit meg fog lepődni. Én biztos felpróbálnám a helyében, hiszen ajándék volt (nem is akárkitől), utána meg eldönteném, hogy hordom-e. Szóval szerintem bátran vegyél neki, max azt mondja nem kényelmes, és akkor többet nem veszel neki.
2011. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De minek egy férfinek kék harisnyanadrág, azt azért elárulod?:) Miért nem inkább egy szexi farmer?:))
2011. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mostanában nyafogós, mert fázik a lába. Ezért gondoltam erre. Nem tudom mit vehetne még fel nadrág alá?
2011. jan. 31. 15:11
 6/10 A kérdező kommentje:
A farmer tökre hideg télre. :$
2011. jan. 31. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Bélelt farmerről hallottál már? Nem kell megjátszani a hülyeségeket, ha harisnyát akarsz felvenni, tedd nyugodtan. Csak ne hazudd azt magadnak, hogy csak a hideg miatt...
2011. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aha, és miiért pont kéket?:D Akkkor már vegyél rózsaszínt, annak biztos örülne.:D
2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az én párom sikítófrászt kapna, ha ilyennel lepném meg. A barátnőm párja nagyon fázós, ő jégeralsót hord, egyre több helyen kapni (J.press, Aranypók, Intimissimi stb..). Illetve szintén ismerős, aki mukája miatt sokat van hidegben síaláöltöző nadrágot hord [link] , ez sport boltban kapható (Dechatlon, Hervis stb..).
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről az jut eszembe amikor apum mielőtt síelni mentünk felpróbálta a lábszár nélküli harisnyáját, és előadta benne a hattyúk tavát, mi meg dőltünk a nevetéstől (de nem mindenki ilyen bevállalós). Vegyél neki jéger alsót, de a hagyományosat, régen olyan volt hogy le lehetett gombolni a fenekénél, hogy könnyebben ellehessen menni benne wc-re:-)
2011. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!