Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet megtanulni szépen...

Hogy lehet megtanulni szépen járni egy magassarkúban úgy, hogy ne is fájjon?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék, de mivel nagy lábam van, eddig nem kaptam magamra. Most vaterán ráakadtam álmaim bokacsizmájára, és már a birtokomban is van, a sarka 9 cm-es, elég masszív, szóval tűrhetően járok benne. Viszont ahogy itthon gyakoroltam, iszonyatosan megfájdult benne a lábam, ott a lábujjaim végének a talp felőli részénél. (Remélem értitek, hol.) Ez ellen mit lehet tenni?
2011. jan. 31. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit lehet kicsi rád.Nekem anyukám mindig azt mondta vegyem fel itthon mert akkor kinyúlik.Próbálj benne sokat mászkálni hátha kinyúlik.
2011. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz :-)

Az igazából sosem fog elmúlni, csak idővel egyre később kezd el fájni. Amúgy meg persze függ a sarok magasságától is. Kicsit kevésbé magas saroknál kevésbé és/vagy még később kezd el fájni.

De létezik már erre talpbetét (talán zselés), érdemes kipróbálni.

2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem rögtön egy 9 centissel kellett volna kezdened..:P ha kicsi rád..vagy ha netalántán jó rád..akkor se fogsz egyhamar megtanulni benne járni..:P
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
otthon könnyebb, de menj ki vele az utcára sétálgatni, na majd ott fog csak igazán fájni. sosem értettem mire jó ez, semmi nőies nincs abban ahogy csámpáznak benne. és mivel az egész súlyod a lábad első részére esik mindig fájni fog.
2011. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után kevésbé fog fájni, ha veszel bele talpbetétet, és hagyod, hogy megkeményedjen ott a bőr. Elmúlni sosem fog.

Én szeretem a magassarkúkat de maximum olyan napokra vagyok hajlandó felvenni őket, ahol 1-2 órát kell csak mászkálnom, mert akar a fene szenvedni tőle :D

2011. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!