Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női ruhatári? Mi az ami...

Női ruhatári? Mi az ami nélkülözhetetlen? Mik a jól kihasználható darabok?

Figyelt kérdés

A ruhatáram szinte nulla 20kg-t fogytam és így mindenből új kell. Főként tavaszi, átmeneti darabok. 175 cm és 40es méret vagyok. Szeretnék venni pár ruhát ami megalapozza a ruhatáram és még se unalmas. 28 éves közgazdász vagyok.

Van olyan oldal/ blog ahol ilyenről tudok olvasni? Miket szerezzek be feltétlen?


2011. febr. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem alapdarabnak számít egy farmer gatya, szoknya. Fekete és fehér top/póló. Ezenfelül pedig olyan holmik amik a stílusodat tükrözik.
2011. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem először csak egy farmergatyát vegyél egy ilyet:


[link]


3-4 rövidújjast pár hosszújast és toppot.

Legging-et

zokni xD

melegítő naci

stb.:)

2011. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez azért nagyban függ attól, hogy mike szeretsz hordani, miben jársz dolgozni, szórakozni, stb.


Megpróbálok néhány alap dolgot írni:


2-3 nadrág szerintem alap, mondjuk legyen köztük egy csinos farmer + valami olyan, ami nem farmer.


Nem tudom, hogy vagy vele, de én jobban szeretek szoknyát hordani, ebből is jól jön egy 2-3 darab, mondjuk egy rövid farmerszoknya szórakozni, meg 2 térdig érő, csinosabb szabású dolgozni. Vagy esetleg csini rövidnaci. Ezekhez nagyon szép harisnyákat lehet kapni. :)


Tavasszal jól jönnek a vékonyabb hosszú ujjú felsők, vagy ingek, pólók, esetleg vékonyabb pulcsi is még elkelhet. Meg valami átmeneti kabát.

Meg vannak variálható ruhadarabok is, én ezeket nagyon szeretem, mondjuk egy póló boleróval, vagy egy csinosabb kardigánnal, stb.


Cipőből szerintem legyen egy "strapa cipő", utcai hordásra, meg egy csinosabb alkalmakra. Plusz esetleg még egy edzőcipő, ez az alapkészet, de hát ezen felül is lehet még...


Fehérneműt amennyit jónak látsz.


Itt még tudsz nézelődni:


[link]


És gratulálok a fogyáshoz! :D

2011. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pasztell ngek! Jók mindenhová és vannak nagyon kényelmesek!
2011. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!