Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy megy ez? (öltözködés)

Hogy megy ez? (öltözködés)

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok.Sajnos nem tudok öltözködni,és fogalmam sincs,hogy mi az ami jól állna és mi az ami nem..

Számomra egy kényelmes ruha már tökéletes,és ha ez egy sportruha akkor azt hordom.(többnyire sportosan öltözködöm)

Nem vagyok tisztában a sminkelési szokásoknak sem,így nem is szoktam sminkelni..De szeretnék változtatni ezen,ami ugye sose késő.

Gondoltam felfogadnék egy stylist /divatszakértőt..

Lehetséges ez? HA igen akkor hol tudok ilyen embereket találni,és mennyi az óradíjuk? Vagy hogy megy ez a dolog?

Nem kérek sok munkát tőle,csak annyit,hogy mutassa meg,hogy milyen ruhákat hordjak,és milyen sminket használjak..Tanítson meg nővé válnom...

Vagy ez lehetetlen kérés lenne??


2011. febr. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt érdeklődhetsz :)

2011. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érdekes egy oldal
2011. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm..ez jó lesz...
2011. febr. 3. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Sminkelés terén nagyon sokat tud segíteni: dorkasminkel.blogspot.com


Esetleg, ha van olyan barátnőd, ismerősöd, aki fogékonyabb a divat iránt, tőle is kérhetsz tanácsot!

2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első linken az a nő valami borzalmasan öltözködik. Ennél én is jobban felöltöztetlek, mint Ő szerintem!:)
2011. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!