Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a ruha? Felvennétek?

Tetszik ez a ruha? Felvennétek?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy felvennétek ezt a ruhát egy buliba?

Meg arra is, hogy ezt a ruhát fel lehet-e venni április végén- május elején, anélkül, hogy fáznék benne?

Link: [link]

Az első ruháról beszélek.


2011. febr. 3. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. És akkor még fáznál benne éjjel. Vegyél hozzá zárt lábujjrészű magassarkút, és valami szép szövet dzsekit, amit fel tudsz kapni rá. És menj kocsival.
2011. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Milyen cipő passzolna vele?
2011. febr. 3. 17:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez(ezek)nem egy discoba való ruh(ák)a....és nem is egy "füvezős"házibuliba.Második kérdésedre a válasz pedig,maj az idő eldönti,kicsicsit arrébb van még.
2011. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.:)
2011. febr. 3. 17:24
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor milyen ruhát válasszak, amiben nem fázok meg?

Mostanság szeretném megvenni, mert most van rá lehetőségem.

2011. febr. 3. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a ruha, simán felvenném..de nem ilyen bulikba ahova igy hévbégente elmegyünk azt bebaszunk azt hazamegyünk..hanem vmi elegánsabb buliba :) amúgy szerintem, vagyis remélem h ilyen hidegek nem lesznek már április végén, meg május elején, szóval szerintem fellehet majd venni. és van 2 cipő, amit eltudok hozzá képzelni:

[link]


[link]


mondjuk sok különbség nincs csak az első cipőből kilátszik a lábujjad, másodikbol nem :D ja és a 2.-at nem ilyen magasba :)

2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Cory Rose ***** válasza:
Nekem tetszik, meg nagyjából a többi is.
2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, a második cipőben kitörne a lábam:)), de szépek
2011. febr. 3. 17:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Csini. Én csak azért nem venném fel, mert nagyon homokóra alkatom van és nekem nem állna jól.
2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az első szerintem nagyon csúnya,nem venném fel. Lejjebb viszont vannak egész szépek is.

Ha jobb idő van, egy vékony harisnyával már simán fel lehet venni. Az időjárás viszont elég kiszámíthatatlan akkor:)

2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!