Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a nők csizmát?

Miért hordanak a nők csizmát?

Figyelt kérdés

Komolyan foglalkoztat a kérdés, mert akár hogy próbálom egyszerűen nem vagyok képes rá megérteni, számomra ez fölfoghatatlan.

Azt megértem ha Józsi bácsi trágyás tanyán fölveszi munka közben, vagy hogy a tűzoltók is csizmában vannak, vagy hogy lovagláshoz is használják mert ezekben az esetekben valóban indokolt. De arra nem sikerült még rájönnöm, hogy a nők miért húzgálnak a lábukra térdig érő bőrcsizmákat még 20fokos melegben is. Szerintem még csak nem is néz ki jól.


2011. febr. 4. 17:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Még valami: ez talán valami mánia, vagy philia náluk, hogy a legtöbb nőnek akár több csizmája is van? Gyógyítható? :D
2011. febr. 4. 17:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném, hogy 20 fokos melegben abba szaladgálnak valakik, hát a hidegben nem fázik annyira a lábszáram és szerintem jól néz ki. Ennyire fölfoghatatlan hogy valakinek tetszik?:D
2011. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden ruhához más megy, meg jó érzés, hogy több lehetőség közül lehet választani, bár nekem 1 csizmám van.
2011. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint én csizma mániás vagyok, elég sokszor fázik a lábam illetve lábszáram és ez melegen tartja és nem utolsó sorban szerintem jól néz ki.De nyáron biztos nem venném fel.
2011. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mosta gumicsizmára gondolsz ?

Mert ha arra akkor az nekem sem tetszik,biztos hogy nem venném fel ha megyek valahova.De nekem is van,de csak itthon hordom pl: most télen vagy amikor esik az eső és sár van akkor hordom,de akkor nyáron is!

Ha pedig a normális csizmára gondolsz akkor nem értem!

Tél van miben kellene járni papucsban vagy sport cipőben?

2011. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért, mit kéne hordani télen, balettcipőt? Én (és szerintem a nők többsége) azért hordok télen csizmát, hogy ne fázzon a lábszáram. Ha zavar, hogy egy nő csizmát hord, ne nézz a lábára és kész!
2011. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak csizmát hordok, van egy magassarkú és egy lapos. Főleg a laposat hordom, mert kényelmes. Télen mégis mit húzzak fel? Szandált? Félcipőt?

A csizma kényelmes, meleg és csinos. Ha felhúzom, úgyis felette van a farmer, így nem is látszik, h csizma!

Sokat gyalogolok, buszra futok, télen tökéletes egy nőnek!


A sportcipő és a deszkáscsuka ami csúnya és nem való nőnek (max. edzeni).


Miért, mit hordjunk ilyen hidegben?

Amúgy 20 fokban én félcipőt szoktam húzni!

2011. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom te mit értessz deszkás cipőn, mert ha csicsás akkor nekem se tetszik, de ha egy campus vagy egy all star akkor semmi bej vele, sokkal csinibb látvány az egy nő lábán mint egy nagy, büdi :D csizma. :D
2011. febr. 4. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Az all star szebb egy nőn, mint egy csizma???? Jézusom, hány éves vagy te? 14???


Tisztázzuk:

1. A csizma téli viselet, myáron a többség nem hord csizmát.

2. Ha gumicsizmára gondolsz, egyetértek, hogy ronda, de egy normális, nőies bőr csizmánál nincs szebb.


22L

2011. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szimplán a legszebb, legnőiesebb lábbeli ami létezik. Egy szép magassarkú fekete bőrcsizma bárhová felvehető. Szoknyához meg szinte kötelező csizmát hordani. Egy amúgy unalmas sötét szoknyakosztümöt is vad összeállítássá tesz egy jó harisnya meg egy pár szép csizma!

20/L

2011. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!