Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek cigányos? Tovább...

Szerintetek cigányos? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Ruhát ha veszek mindig olyat veszek ami tetszik stílustól nagyrészt független. Általában farmert hordok és normál pulóvert, de a zenei ízlésem inkább a rap és hip-hop... van melegítőm és belebújós kapucnis pulcsi stb... igazából ezeket szeretem, de csak úgy utcán nem szoktam hordani melegítőt csak olyan pulóvert, de általában azt mondják a cigányok hordanak melegítőt... a különbség, hogy nekem nem szakadt és ilyen olcsó no name melegítőim vannak...
2011. febr. 5. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyátalán nem :)
2011. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Niggagirl válasza:
25%
Erre csak az lenne a válaszom anyukám hogy én cigány vagyok de nincsen és nem is volt "szakadt no name melegítőm". Igényesen öltözködöm csak márkás cuccaim vannak. És én is a hip-hoppot és az r&b-ít szeretem. Sok cuccot vettem angliába olyanokat hogy ájulás. Ha látok szakadt retkes csöveseket azok soha nem cigányok hanem parasztok érdekes módon. A melegitő a romák körében csak vidéken divat.
2011. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha cigányos akkor mi van? Átváltoztatod a stílusodat, és nem hordasz többet melegítőt? Annyira elegem van, hogy az emberek mind tartanak attól, hogy mások mit gondolnak. Nekem a szüleim olaszok, úton út félen megkapom mindenkitől, hogy cigány vagyok, amíg kicsi voltam, mindig sírva mentem haza, de ma már nem érdekel, inkább lennék büszkén roma, mintsem, hogy ujjal mutogassak az emberekre, undorító. Válaszolva a kérdésedre, azt hordj, ami jól esik, akkor is ha arabos, japános, görögös, törökös, litvános, cigányos bármilyen. Amiben jól érzed magad, amiben csinosnak látod magad, ha melegítőben, akkor abban. Ha valakinek nem fog tetszeni, hogy melegítőt hordasz, akkor az azért lesz, mert nem szereti a melegítőt, nem azért mert cigányos.
2011. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs problémám azzal, hogy más mit gondol... ugyanúgy leszarom mint mondtam szeretem az ilyen culákat, csak kíváncsi voltam a véleményetekre...és, hogy ez mennyiben fedi a valóságot, a kérdés erre irányult. A végére a megfogalmazás miatt nem írtam oda, hogy általában no name, én hibám, nem mondtam egy szóval se, hogy mind abba jár...
2011. febr. 5. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok felétek hány cigány lakik, de hogy a melegítő nem cigányos, az is biztos... ennyi erővel a farmernadrág is cigányos, csak mert a cigány is felveszi?
2011. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*tudok = tudom
2011. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát..erre csak annyit mondok,hogy nem a ruha teszi az embert...ha egy cigány márkás ruhákat hord akkor sem lesz magyar,ha egy magyar cigány ruhákat hord attól még nem lesz cigány!

És egy így lesz amíg világ a világ!

Ezzel nincs semmi baj!!!!

2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!