Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az övem hosszabb valamivel,...

Az övem hosszabb valamivel, mint kellene, és túllóg a csat után. Nincs olyan kis izé, amibe bele lehetne csúsztatni, és ami a helyén tartaná, ezért eláll. Hogy tudnám rögzíteni? (nem tudom elég érthetően írtam-e le)

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hullámcsatt
2011. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de az nagyon látszik:S Valami kevésbé feltűnő?
2011. febr. 5. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
esetleg ha reggelenként tennél egy kis ragasztócsöppet az öv belsejére hogy ott maradjon?:O
2011. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) És valami más ötlet?
2011. febr. 5. 23:43
 5/8 anonim ***** válasza:
ne mondd hogy eszedbe sem jutott még rávarrni egy olyan "izét" amibe bele lehet csúsztatni. ennyihez nem kell varrónőnek lenni, csak egy darab anyag, tű meg cérna kell.
2011. febr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudnék ilyen bőranyagot szerezni hozzá? Vagy milyen anyagból gondoltad?
2011. febr. 6. 06:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a fekete övem ilyen, azt egy nagyon vékony, fekete hajgumival oldottam meg, nem látszik egyáltalán.
2011. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon jó ötlet köszi!
2011. febr. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!