Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ha most lenne magatokr...

Lányok! Ha most lenne magatokra 5500, vagy 9500 forintotok, mire költenétek?

Figyelt kérdés
Árkád, Aréna, Duna pláza, Westend.
2011. febr. 6. 13:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5500 akkor vennék magamnak valami szép cipőt,, vagy táskát.

Ha 9500- akkor azt a gatyát venném meg amit kinéztem magamnak, és sajnos elég drága. majdnem ilyen árban van:-D


18/L

2011. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%

Alapjáraton...vennék magamnak valami szép szatén vagy selyem anyagot, és varrnék az épp készülőfélben lévő bolerómhoz passzoló stílusú szoknyát.

Ha csak ilyen szutyok helyeken lehetne elkölteni, hááát :S Szerintem minőségi fehérneműt vennék belőle, mást nem hiszem, hogy megvennék ilyen helyen. Esetleg valami csinos cipőt, ha találok ennyiért. 22/N

2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Ha 5500 FT-om lenne,akkor vennék egy nadrágot.

Ha 9500 FT-om lenne ,akkor még megpótólnám unyanennyivel és vennék rajta egy ilyen cipőt amivel már régóta szemezek:

[link]

13/L

2011. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

ha 5500-am lenne, akkor csináltatnék egy tragus piercinget:

[link]


ha 9500, akkor vennék 2-3 felsőt, vagy valami jó cipőt és ékszereket :))

20/L

2011. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%

Megtartanám,és gyűjtenék még hozzá pénzt,és akkor megvenném az iPhone-t...Am én is most arra gyűjtök,olyan szupíí teló.

xD

2011. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ment a zöld tappancs. :-)

A 13 éves lánynak mondanám, hogy annyi pénzért egy igazán szép cipőt is vehetnél már magadnak, szerintem egy lánynak nem valók ezek, de ahány ház annyi szokás. A 22 éves nőnek pedig csak annyit, hogy nagyon példaszerű mikor valaki magának készít ruhákat, vagy bármi mást. :-)

2011. febr. 6. 14:20
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

befesteném a hajamat fűzöldre... elég ritka a festék és fordásszal együtt kb. 9500 lenne (leszivatás).

[link]


Ha 5500am lenne, akkor beülnék egy lábmasszázra, aztán vennék egy adag csokifagyit és irány a mozi :D

2011. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Azt kérdeztem, hogyha most elköthetnéd, mit vennél magadnak, nem azt, hogy mire gyűjtesz, ha arra lettem volna kíváncsi, azt kérdeztem volna. Csak ennyi pénzed van, ezt lehet elkölteni, szó sincs gyűjtögetésről. Csajos dolgokra gondoltam, mint az eddig felsorolt, cipők, ruhák, kiegészítők, nem egy "szupíí teló"-ra.

2011. febr. 6. 14:23
 9/36 A kérdező kommentje:

Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:23


Neked is ment a zöld tappancs. :) A lábmasszázs meg a mozi, is olyan dolog, amire most én is szívesen költenék, kikapcsolódás, saját magunk kényeztetése. Amúgy, hogy döntöttél e mellett a szín mellett?

2011. febr. 6. 14:25
 10/36 anonim ***** válasza:
69%

Pulcsit, pólókat.

Vagy gyűjtögetnék hozzá és vennék egy varrógépet. *-*

2011. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!