Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ha most lenne magatokr...

Lányok! Ha most lenne magatokra 5500, vagy 9500 forintotok, mire költenétek?

Figyelt kérdés
Árkád, Aréna, Duna pláza, Westend.
2011. febr. 6. 13:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

van most kb ennyim (7ezer) de inkább gyűjtök még hozzá és majd kb 20ezernél elköltöm mindenféle jóra ami megteszik:D

ha most kéne elkölteni akkor 2 mangát vennék, meg felsőt/pulcsit/nacit.

2011. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

5000:


Láttam egy "nyaklánc órát", talán azt venném meg :]

De szükségem lenne arctisztítóra, és alapozóra, meg egy szájfényre. És vennék egy jó meleg kötött sapkát, meg egy "körsálat".


9500:

Vennék egy könyvet, egy jégkrémet, és beülnék mozizni, vagy lazulni valahova :]


21/L

2011. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

5500: bevenném magam egy drogériába és vennék pár sminkcuccot =) vagy megvenném azt a cipőt, ami ennyibe kerül és már kinéztem magamnak

9500: pár új felső, szoknya, ékszerek

2011. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. kéne pár sminkcucc, meg szeretnék még egy pár lukat a fülembe. meg vásárolnék ruhákat ékszereket. persze akciósakat mert minél több annál jobb :)
2011. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

A 13 éves lány vagyok.

Engem nem érdekel,hogy mit gondolsz erről a cipőről,nekem ez a stílusom és kész.

Én csak leírtam a véleményemet...

Akkor megmondanád nekem,hogy milyen számodra egy "normális" cipő?-.-

2011. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Megint a 13 éves lány vagyok.

Még te vagy megsértődve,hogy nem úgy írták le a válaszukat ahogyan a te agyadban megfogalmazódott..

2011. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

A 13 éves lánynak. Most miért támadsz? Én nem támadtam, és nem vagyok megsértődve sem, csak annyit írtam annak aki nem a kérdésre válaszolt, hogy nem ezt kérdeztem, mert arra voltam kíváncsi, hogy ki mit venne, nem arra, hogy ki meddig szeretné még gyűjtögetni. Szerintem az, hogy azt mondtam, ennyi pénzért egy sokkal csinosabb cipőt is kaphatnál, nem volt egyáltalán bántó, viszont az, hogy "engem nem érdekel mi a véleményed" már sokkal inkább az volt. Nem leszólni akartalak, és szerintem nem is szóltalak le, ahogy azt sem írtam, hogy az amit kinéztél, nem egy normális cipő.


A többieknek nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkit fölpontoztam, ahogy látom, a legtöbbünk ugyan azokkal ajándékozná meg magát, nem hiába. De a varrógép is egy nagyon jó ötlet. :)

2011. febr. 6. 18:21
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 13 éves lány. A kérdező szerintem nem rosszindulatból írta...lévén, hogy én pl"leszutykoztam" a felsorolt helyeket, mégsem vette magára, szóval kétlem, hogy bármiféle rosszindulatúság lett volna amögött, hogy vehetnél ennél nőiesebb, szebb cipőt is.
2011. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszönöm, hogy megvédett. :-)


A 14:34estől akartam megkérdezni, hogy mik azok a mangák? Mármint mit takar az, hogy vennél két mangát?

A 16:36ostól azt, hogy hol látta a nyaklánc órát?

A 17:06ostól pedig azt, hogy milyen a cipő amit kinézett magának?

2011. febr. 6. 18:28
 20/36 anonim ***** válasza:
32%
5500-ból max egy nadrág jönne ki, vagy egy max. 2 póló... 9500-ból...hmm talánegy pulcsi is...és még cigire is maradna belőle. de lehet, eltenném azt a pénzt, gyűjtögetnék valamire belőle :D vagy elinnám az egészet egy nagy partyban :DD
2011. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!