Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 70E-s lányok! Hol veszitek a...

70E-s lányok! Hol veszitek a melltartóitokat? Tescoba nincs, sariana, triumph, felina márkaboltokban nincs, semmilyen kínaiban, kis butikokban nem lehet kapni!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

nem akarok rendelni, mindenképpen fel akarom vásárlás előtt próbálni!

Balassagyarmat, Salgótarján, Szécsény itt nem találok és az üzletes (triumph, sariana) is azt mondta h ne is várjam mert nem lesz.

2011. febr. 7. 15:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem marad más választásod, minthogy rendelj! Nem irigyellek, nagy kiszúrás ez a sorstól! Esetleg fehérnemű készítő céggel kéne felvenned a kapcsolatot. Nincs olyan ismerősöd aki jár nagykerbe? Ott kaphatnál címeket. Kisebb cégek szerintem készítenének is méretre. Régen a tesómék fürdőruha-businessben utaztak, és náluk is megfordultak egyedi mérettel rendelkező lányok, asszonyok.Próbáld meg még esetleg piacon, vásárokban talán van olyan, ahol a gyártó árulja a termékét.

Bocsi, hogy nem tudtam mást mondani. A nagyker még bejöhet!

2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megpróbálom azt is.
2011. febr. 7. 15:56
 4/14 A kérdező kommentje:
mondjuk ezért jo kis(ebb) mellűnek lenni, olyan jó melltartókat kapni, rengeteg a választék nem kell messzire menni és olcsó.:)
2011. febr. 7. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Emlékem rád, egy korábbi kommentből:) És az nem lehet jó, hogy veszel nagyobb kosarút pl. 80C, és a pántból visszaveszel, visszavarratsz? Mert így is meg lehet oldani, nekem is volt olyan, hogy minden 75B-s ből bibuggyant a mellem, és a 90A-s pont jó volt! A legrosszabb esetben visszaveszel a kapocsból. De lehet hülyeség?
2011. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80C pont hogy kisebb kosarú csak a körmérete nagyobb, de azt ötlet nem rossz . amúgy én az ázsia centerben találtam nagyméretű melltartókat...szerintem érdemes lenne megnézni. aztán ha nem találsz pont 70-t E kosárral hanem csak 80-90eset akkor ahogy az előttem szóló mondta vissza kell belőle varrni egy kicsit. én is csináltam már ilyet...
2011. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
turiban próbáld meg. nekem 80Es van, én is csak ott találok.
2011. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát ezt én is szeretném tudni... az én problémám is pont ez:S

olyan rossz, hogy egy melltartót se találok a méretemben, nagyon ritkán találok 75/D-et, de hát az meg nem jó mert hátul felcsúszik a hátamon:(

Egyszer találtam 70/E-et, egy butikba nálunk (Veszprém), felpróbáltam, és olyan tökéletes volt*.* erre nem volt pénzem megvenni...:( valami 20ezer fele volt. annyit meg amúgy is sajnálnék kiadni érte..:(

2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én pont ma láttam 70E-s melltartót a Tescoban. Tetszett a fazonja, és még le is volt árazva, ezért bosszankodtam is, hogy csak nagy méretek voltak.
2011. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

ha másik méretűt veszek az nem jo sajnos, már próbáltam de nem jött össze:( de köszi a tippet:)

utolsó melyik tescoban? Balassagyarmaton csak D-s ig van.

hát igen ez a másik baj, h ha van is megfizethetetlen:(

2011. febr. 7. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!