Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mossátok a merevítős,...

Hogyan mossátok a merevítős, vékony szivacsos melltartóitokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

beáztatom aztán wanish szappannal kézzel kimosom. soha nem rakom be a mosógépbe, nem akarom h össze mennyen az nagy szívás lenne nekem.

18L

2011. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a vanish tényleg jó. én samponnal szoktam mosni kézzel. a mosógépben nem összemegy, csak lefoszlik a finomabb anyag.
2011. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én sem merem mosógépbe tenni, egyszer egy garniturát még a kézi mosás program is tönkretett, kidobtam az ablakon 14 ezret :S azóta mosoporos vizbe áztatom aztán kiöblitem és ennyi, felakasztam a zuhanykarnisra. ezzel csak az a baj hogy nagyon lassan szárad, gondoltam okosodok most kicsit :)
2011. jan. 8. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ha nagyon fontos akkor ráteszem a radiátorra, nyáron meg nagyon hamar megszárad.
2011. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én direkt erre a célra vettem "mosotasakot".Ebbe beleteszem a fehérnemüt,becipzározom és bedobom a gépbe.Ennyi,évek óta szépek a fehérnemüim.
2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!