Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hülyeség? :D

Szerintetek hülyeség? :D

Figyelt kérdés
Most van pénzem(nem olyan sok kb.35ezer ft)és azt tervezem, hogy mivel látok egy csomó ruhát ami nekem tetszik(ezek a vintage stílusú darabok) csak mindegyik hatalmas rám...:D mivel mégcsak 14 vagyok ezért nem lehet rám való ilyesmi ruhákat kapni(max külföldön azmeg sokba kerülne)és ha megvennék egy-kettő ruhát pár év múlva belenőnék. Mit gondoltok?:D
2011. febr. 7. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

azt h 14 eves korodtol sokat valtozik az izlesed es a divat is es akkor mar nem fogod hordani oket szerintem.

16L

2011. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek az 5. osztályos ruháid? Úgy fogsz ezekhez is viszonyulni, csak pénzkidobás lenne, ha pár év múlva már nem tetszene. Inkább vedd meg akkor és több pénzed is lesz. :)
2011. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek. Mire belenősz elképzelhető, hogy már nem fognak tetszeni, teljesen más stílusú ruhákat tartasz majd tetszetősnek. Bár én már nem vagyok tini, de még velem is előfordult, hogy vettem valamit pl. nyár végi leárazáson a következő nyárra és amikor elővettem pár hónap múlva már nem is tetszett.


27/N

2011. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Add nekem tandíjra...:D

Amúgy arra költöd, amire akarod, a te dolgod. De szerintem hülyeség nagyobb ruhákat venni magadnak, mert nem biztos, hogy belenősz. Én 14 évesen ugyanúgy 55 kiló voltam és 176 centi mint most, húgom se változott semmit azóta alkatilag, lábunk se nőtt.

Ilyen kor után a lányok általában inkább már csak kerekednek, de nőni nem nagyon szoktak. Szóval mivel nem tudhatod, hogy mekkorára fogsz nőni, szerintem pénzkidobás.

2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem szeretnék 152centi lenni életem végéig O.O amúgy nagyon igaz köszi:)
2011. febr. 7. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól néznek ki de várj még vele, és tényleg változik hamar a véleményed.. én is ha vissza gondolok mik tetszettek nem csupán öltözködésben 2 esetleg 3 évre visszamenően, hát másokra költöttem a pénzt is..

15/L

2011. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
olyat vegyél akkor amit át lehet szabni a méretedre (anyuka, nagymama, ismerős stb aki tud varrni egy kicsit)
2011. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább vegyél másmilyen márkájú, de ilyen stílusú ruhákat, ami jó rád, olcsóbb és egyedibb:)
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, pedig nekem vannak bőven 150-160 centis barátnőim :D Ha alacsonyak a szüleid, nagyszüleid is, akkor nagy eséllyel te sem leszel túl magas:)

Az meg igaz, hogy az ízlésed tuti változni fog, bele sem gondoltam:)

2011. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"inkább vegyél másmilyen márkájú, de ilyen stílusú ruhákat, ami jó rád, olcsóbb és egyedibb:)" --> vennék ha lenne!:D
2011. febr. 7. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!