Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS Mi az jelenlegi vagy a...

FONTOS Mi az jelenlegi vagy a következő farmernadrág divat?

Figyelt kérdés
ha tudtok linkeljetek!!
2011. febr. 8. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig a csőszárú/répa nadrágok/farmerok a divat...

szinte minden csajszin és srácon azt látok...:)

[link]


[link]


[link]


nagyon menő volt a színes farmer,de ma már nem sok emberen látok színeset(piros,rózsaszín,sárga stb.) csak feketét,kéket,fehéret

:):):)

és már annyira nem is menő az ilyen buggyos laza farmer...

még a pláza cica csajokon látok ilyen cica nacit...ami párduc mintásba menő most :D meg minden féle mintában :D

[link]


[link]


bár szerintem olyanok a jányok ezekben a nadrágban mint a csigák :D én nem szeretem őket :D meg túlságosan vékony és ha nincs meleg akkor hamar fel lehet benne fázni...:\

2011. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez kib/szott fontos.

Egyébként külföldön már a trapéznadrág van bejövőben, szóval lassan valószínűleg nálunk is megjelennek végre az első modellek.

2011. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Hát remélem nem jön vissza a divatba a trapéz, így csőgatyába sokkal jobban néznek ki a csajok:D

Persze csak akinek alakja is van hozzá.

2011. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj, mind1 mi a divat, lesznek egy csomóan akik ocsmányul festenek benne, meg megint mások, akik jól :D De egyébként térdig a trapéz is feszes általában, szóval a csajok seggét és combját ugyanúgy lehet benne bámulni :D
2011. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.!

"nagyon menő volt a színes farmer,de ma már nem sok emberen látok színeset(piros,rózsaszín,sárga stb.) csak feketét,kéket,fehéret "

ismerek jó pár embert akinek van, és egyelőre azért nem hordják/hordom mert elég vékony tavaszi/nyári nadrág. osztálytársamnak volt farmerbe, kb 5 mosás után undorító színe lett, ezért nem is próbálkozok vastagabbat venni.

ha jó idő lesz azt hiszem igen sok mindenkin lehet majd ismét látni.


amúgy miért érdekel a divat, azt hord ami hozzád illik, az alakodhoz. de a trapéz lesz, bár Magyarország eléggé elmaradott.

2011. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!