Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor is kell, szokás melltart...

Akkor is kell, szokás melltartót hordani, ha valakinek kemény, feszes cicijei vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
nem kell, ha nem zavar h átüt a bimbi.
2011. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
hát szerintem nem ártana
2011. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha nem hordasz, lehet hogy egy ideig feszes, de aztán majd ellazulnak az izmok. persze ezt nem tudom előjósolni lehet h hatalmas szerencséd van. de az én egyik osztálytársam nem hordott melltartót, amíg nőtt a melle és zsegény most akármilyen merevítős, feszesítő melltartót felvesz, minimum a derekáig lóg a melle.
2011. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én sem hordok,ha olyan a felső, amin nem üt át a bimbi. Nem látszik, hogy nincs rajtam.
2011. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem sem szokott feltűnően látszani. De akkor ezek szerint inkább hordok.

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 9. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én télen mindig hordok, viszont nyáron rengeteg olyan felsőm van, ami alá nem kell.Én nem lógnak a melleim.
2011. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

"Hát ha nem hordasz, lehet hogy egy ideig feszes, de aztán majd ellazulnak az izmok. persze ezt nem tudom előjósolni lehet h hatalmas szerencséd van. de az én egyik osztálytársam nem hordott melltartót, amíg nőtt a melle és zsegény most akármilyen merevítős, feszesítő melltartót felvesz, minimum a derekáig lóg a melle."


ezt pont fordítva van mivel a mellizmaid megszokják a mell tartót és elengednek szóval ne beszélj butaságot :) ez biológia :) amúgy meg ahogy érzed ha nem olyan feltünő hát istenem ne hordj :)

2011. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig,pedig és is feszes vok.Egyedül nyáron nem,amikor olyan topot veszek fel,amiben nem látszik semmi "körvonal"(olyan top,amiben felül duplára van véve az anyag,meg az olyanoknál,ahol eleve szivacs van belevarrva).
2011. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a nagyob mell fog lógni, az meg akkor is ha melltartót hordassz is. ha nem kell tartani, akkor elegendő egy dupla felső ami nem üt át.
2011. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. miért lettem lepontozva? semmi rosszat nem mondtam ezzel, és semmi rosszindulat nem volt benne. na mindegy. :D
2011. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!