Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruházati dolgokat,...

Milyen ruházati dolgokat, esetleg kiegészítőket hiányoltok kis hazánkban, ami nagyobb országokban divatos, elterjedt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Legyező és kalap. Tudom, lehet itt-ott kapni, de alig van választék, és a kultúrája sem terjedt el.

Valamint (bár ez nem kézzelfogható) a stílusos, elegáns öltözködést. Nagyon zavar, hogy még ma is rengeteg nő öltözik utcasarki stílusban, mert azt hiszi, hogy attól lesz vonzóbb, ha kinn van mindene.

2011. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont mint az első. Legyező, kalap és én a napernyőt is hozzátenném. Az a baj, hogy ebayről lehet rendelni napernyőt meg legyezőt pl., de ugyanaz a sablon mind, fekete-fehér verziók és kész. Snassz.

Plusz én örülnék, ha nagyobb tért nyernének itthon is a valódi acélmerevítős fűzők, lenne 1-2 szalon, ahol próbálni, készíttetni is lehet, nem csak internetről rendelni. Igaz, itt van nekünk a LeCorset, de azt hadd ne mondjam már hogy néz ki...

Plusz még esetleg a kesztyűk. Mármint mindenféle csinos, estélyi ruhához való, vagy simán elegáns, esetleg csipkés kesztyűk...lehetetlenség belőlük nem gagyi metál/gótboltos kínai anyagból készült tákolmányt találni...

2011. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*teret...
2011. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kalap, igen.

és általánosságban a merészebb, egyedibb, stílusosabb öltözködés. az emberek 40%-a a sarki kínaiból, 50%-a a tömegboltok polcairól öltözködik, ami alapvetően nem lenne baj, ha kreatívan kombinálnák, feldobnák érdekesebb elemekkel, és főleg ha nem úgy bámulnának a maradék 10%-ra, mintha azok őrültek lennének... lehangoló, hogy kb. elnyűtt sportcpő-farmer-kinyúlt cipzáros pulcsi kombót, olcsótucat-emot és leopárdos streccses strasszos qrvát látsz csak az utcán...

2011. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kalap, elegáns ruhák(amik vannak, nem igazán elérhetőek szerintem egy átlag ember pénztárcájának). A legyezőket én is imádom, nem mellesleg rendkívül praktikusak nyáron. No meg annak is örülnék, ha nem néznének azért hülyének nyáron, mert fölveszek egy hosszabb, lenge ruhát, amiből nincsen kint sem a fenekem, sem a mellem, viszont elképesztően jól szellőzik. És nem pöttyöset, állatmintásat, vagy a fene se tudja milyet, hanem szép, visszafogottat, ízléseset.
2011. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!