Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lány stílusa tettszik...

Melyik lány stílusa tettszik neked jobban? Melyikőjük a szebb és csinosabb?

2011. febr. 14. 17:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Huh, inkább egyik sem. A második lány legalább csinos, az első arcát elrontja a közepén lévő hatalmas orr, és amúgy is fura egy kicsit. Jah, meg ő is hord fura ruhákat, de mégsem annyira ellenszenves.
2011. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Külsőre teljesen átlagosak. Ezek a "stílusok" meg... hát... látszik, hogy van, aki nagyon ráér. Szánalmas, gyerekes, béna... nem tetszik egyik sem. Buta, éretlen kislányok nem tetszenek.
2011. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Plastic Tinkerbell videóit én is szoktam nézni, eddig még tetszett is ahogy öltözött de az utolsó kettőt nagyon elszúrta (az a sál nem illet a pulcsijához, és a napi outfitje is inkább lehangoló volt mint nőies)

Az első csajt most látom először, de az a világos farmer, valahogy nagyon gagyivá teszi az összeállításokat, és olyan, nem jó értelemben fura.

Tehát én jobban öltözködöm mint ők. És, egyik sem képvisel egy fajta stílust sem.

2011. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Átlagosak?Na ezt egyikre sem mondanám,azt meg főleg nem,hogy gyerekes.Utolsó,te hogyan öltözködsz?Én mindkettőt szeretem,de valahogy Tinkerbell közelebb áll hozzám.
2011. febr. 14. 22:09
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Pedig az. Ilyen marhaságokra csak annak van ideje, akinek anyuci-apuci fényesre nyalja a s*ggét egy szép nagy lakásban, és heti 10 000 forint zsebpénzt kapnak. És azért átlagosak, mert az elmúlt pár évben ezek a divatdiktátor művészlélek majmok elözönlötték az internetet a képeikkel meg a blogjaikkal, és r*hadtul büszkék magukra, de 8 órát 3 műszakban nem tudnának lehúzni, vagy megfőzni egy komplett vacsorát 3 személynek...

Úgyhogy igen, gyerekesek és KÜLSŐRE átlagosak, semmi megragadó szépség nincs bennük, a drága ruháik meg nem dobnak rajtuk semmit, akármilyen idétlen összeállításban is veszik fel.

2011. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

(utolsónak, Tinkerbell egy gyárban dolgozik, ahol ha jól tudom húst csomagol a gyártósor mellet, na, azt én biztos nem bírnám sokáig, akármennyit is fizetnének érte)

A kérdezőnek, nincs igazán stílusom, de például a barátom jó pár éve megfertőzött a 20-30as usa öltözködési stílusával, és hogy most divatba is jött, az meg csak jó, mert így legalább felvásárolhatom a kellékeket. Gondolok itt: wing-tip, oxford, magas és lapos talpú cipőre, a vintage-ből masnikra, kalapokra, mostanában megszeretem a hosszú kardigánokat (nekem előbb volt mint Tinkerbellnek), a vízszintes csíkos felsőket, és a buggyos ujjúakat,de ugyanakkor hordok cső és egyenes szárú nadrágokat is, és most imádom a sötétkéket, (még táskát kell találnom), van virágos sálam, de amikor vettem még nem láttam senkin (kis városban élek), de most kezdenek megtetszeni a tornacipők, ami minél élénkebb színű annál jobb, tehát elég vegyes, és ami nincs a ruhatáramban, azok az oldalzsebes nadrágok, és a föld és pasztellszínek. Nem mondanám kifejezett stílusnak, mert a vintage is van benne, hippi is, egy kis retro, meg pin-up, tehát mindenből egy kicsi, és imádom a különc, fura darabokat. (van nekem is olyan nyuszis felsőm mint Tinkerbellnek, mert nyúlmániás vagyok, és 290-ft-ért hülye lettem volna ott hagyni)

Kihagytam, most egy marcell hullámosító hajsütőt szeretnék venni, de ennek majd utána kell járnom.

2011. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tinkerbell úgy el van szállva magától mint a repülő, pedig elég csúnya
2011. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen én is nyomon követem az "életüket".Lídia egy irodában,Tinkerbell egy gyárban dolgozik.Szóval nem éppen az eltartott kategória egyik sem.Utolsónak:Láttál te már ronda lányt?Én igen,pedig nem vagyok kritikus,de azért ő nem igazán ronda.
2011. febr. 15. 14:27
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy igazat adok neked sokmindenben, de láttál már könyvet? Vagy akár újságot? Tudtad, hogy az olvashatóság érdekében szóközt teszünk az írásjelek után?
2011. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Láttam már csúnya nőt, nem azzal van a bajom, ha valaki nem tökéletes, hanem azzal, ha valaki nem szép és azt hiszi, hogy nagyon durván jól néz ki.
2011. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!