Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne elkerülni, hogy...

Hogy lehetne elkerülni, hogy meglátszon egy cipőn, hogy egy kicsit használtam?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy magassarkút a barátomtól a valentin napra. Gyönyörű a cipő, de éppen a határán van annak, hogy kényelmes legyen... szóval én így nem vettem volna meg. Visszaveszik a boltban, de mielőtt visszavinném, szeretnék neki egy esélyt adni, végülis a pasimtól kaptam, egyedül vette, és tényleg szép, jól választott:) Szóval arra gondoltam, hogy ma este itthon abban lennék, (illetve talán moziban abba mennék). Szerintetek hogy tudnám megoldani, hogy ezalatt ne rongálódjon a cipő? Mire figyeljek oda? Melyik részén látszódik meg először a használat? Nem az a célom, hogy a boltost átvágjam.
2011. febr. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tudsz kommunikálni, és így megtudod mondani a barátodnak, hogy cseréljük ki nagyobbra és kész. Nem fog megsértődni.
2011. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért nem kényelmes, a méret nem jó vagy más baja van?

egyébként szerintem a talpán, sarkán látszik meg leghamarabb. ha leragasztod valamivel, pl szigetelőszalaggal v ilyesmivel, akkor valószínűleg nem nagyon fog meglátszani rajta, de ez csak akk érdekes, ha kimész, otthon ha rajtadvan nem hiszem, h meglátszana rajta

2011. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fog megsértődni a barátom, viszont nekem lenne nagyon rossz érzés visszavinni, mert olyan kedves tőle, hogy ilyen szépet vett nekem.

A méret stimmel amúgy, csak valahogy mégsem kényelmes ott, ahol a cipő orra szűkül. Pont annyira, hogy a boltban nagyon elgondolkoznék, hogy megvegyem-e, de végül azt hiszem inkább otthagynám.

A második válaszadónak: köszönöm a tippet, már le is ragasztottam a talpát:) Szerinted így már elmehetek benne a moziig és vissza (kb. 3 perces séta)?

2011. febr. 14. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
De most akkor ki akarod cseréltetni v mi? A pasid úgyis megtudja, egyszerűbb lenne elmondani.
2011. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném mindenképp kicseréltetni, hanem előtte biztosra szeretnék menni, hogy jó-e. Azért gondoltam, hogy felvenném moziba, mert ilyen cipőt max. oda vagy színházba hordanék, és most itt az alkalom, hogy kipróbáljam élesben, lehetőleg anélkül, hogy ez meglátszana rajta...

Amúgy nem sértődne meg a barátom, mondta, hogy ha nem jó, visszaviszi, direkt meg is tartotta a blokkot... viszont én annyira örülök neki, hogy nem szívesen válnék már meg tőle:(

2011. febr. 14. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit nyom, akkor könnyen segíthetünk rajta! Vegyél a Deichmannban cipőtágító spray-t. 6-700 Ft, azzal befújod kívül-belül, ahol csak szorít, és járkálsz benne. Ha nehezen tágul, akkor a kezeddel nyújtogathatod, és kész is a kényelmes alkalmi cipő.
2011. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!