Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktál vásárolni? Milyen...

Hol szoktál vásárolni? Milyen időközönként? Mennyi ruhát? Mennyi pénzért? Korod, nemed?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban az ilyen nagy üzletekben (Vögele, Takko, H&M, c&A )szeretek körülnézni, ahol magam válogathatok, nem mászik rám az eladó. A butikokat nem kedvelem, pontosan emiatt.

Most éppen indulok ruhát venni egy céges bulira. Legutóbb karácsony előtt költöttem magamra 15ezer forintot (szoknya, nadrág, két pulóver)

10 ezer forintot szánok a mostanira.

29/L

2011. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány havonta (3-6), eldugott kis-nagykerben főleg, cipőt dejkmann. Általában 5-20k forintot hagyok ott.
2011. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma vettem new yorkerben 290.- forintért trikót, de ugyanennyiért vettem már melltartót, pólókat, tangákat, kiegészítőket ott. Szeretem még a Tally Weijl-t készülök ma venni a Bershka-ban egy farmert 3 ezerért. Jeans club-os cuccok annyira nem jók de egy pulcsit még meg lehet tőlük venni. Igyekszem csak a legolcsóbbra leárazott cuccokat megvenni (egyszer azok is drágák voltak). A mostani legjobb vásárom az egy 4690.- forintos póló amit 290-ért vettem háhá ennyiért is lehet ugye... meg vaterán nyertem egy licitet zsír új norah cipő boltban 20 ezer helyett 10 ezer forint kifutó termék én meg egy ezresért veszem meg :D a legdrágább amit eddig vásároltam az az acélbetétes bakancsom 21 ezerért. de van egy adidas superstar cipőm ami office shoe-ban (asszem így írják) átlag 21-23 ezer forint én meg adidas outlet boltban vettem 8 ezerért. soha nem veszek használt ruhát mert egy pici tájékozottsággal márkás új cuccokat is lehet vásárolni. mivel elég gyakran vásárolok ezért rászoktam az akciós árukra.
2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jöhetnek még..:)
2011. febr. 15. 15:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

New Yorker, H&M, Bershka, Zara

50/F

2011. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi köszi xD
2011. febr. 15. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Havonta szoktam kapni 10,15ezer forintot jó esetben.Abból szoktam vásárolni H&M,Zara,Terranova,New Yorker általába... Leginkább én is a leárazott ruhákat nézem először meg, és így próbálok kalkulálni.. Csak sajnos sokszor nehéz, ha egy h*lye parfüm 8ezer forint,egy h*lye póló 3ezer,nadrág 6-7ezrek szoktak lenni....Sminkekről ne is beszéljünk:D

16/L

2011. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Zara, H&M, Pimkie, Bershka... nébe hóba máshova is benézek, illetve szoktam turizni is (főleg Renoválás)

Havonta 20 ezer körül költök, de ez igen változó, van, hogy csak 10 körül, van olyan is, hogy 40 ezret.... pl. amikor leárazások vannak akkor többet, mert igyekszem olyankor beszerezni amit lehet és kihasználható a következő szezonban is.

25, L

2011. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi,még jöhetnének*-*
2011. febr. 15. 18:09
 10/13 anonim válasza:
én turkálóban de olyan ruháim vannak onnan h. az emberek nagyrésze megfordul utánam. 100%osaan meg vagyok elégedve velük!!szüleim keresnek annyit h vehetnék magamnak 15ezer ft.-os nadrágokat és havonta mehetnék a westendbe is de én inkább jobb szeretem nem másokon látni a ruháimat:)
2011. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!