Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már megint itt az ónos eső!...

Már megint itt az ónos eső! Ti ilyenkor milyen cipőt vesztek fel?

Figyelt kérdés
Tiszta jég a környék, azt se tudom, hogy mit kéne felvennem... Nyilván a magassarkú ma kiesik... de mi lehet a jobb ilyenkor, sportcipő vagy egy lapos csizma?
2011. febr. 16. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt.

Olyan cipőt vegyél fel, aminek lehetőleg gumi, és jó recés a talpa. Bakancs? Magassarkút ne, mert ha megcsúszol könnyen eltörhet a bokád. Nem tudom, hány éves vagy, de a szükség nagy úr. Láttam már nénit, aki anyagdarabbal tekerte át a csizmáját. Annyira sajnáltam, hogy szegényke, jaj, nehogy elessen... Én meg lépten-nyomon... Szerintem a zsúfolt buszmegállóban és a mögötte lévő szintén zsúfolt villamosmegállóban hülyére röhögték magukat, mert estem-keltem... Aztán mint egy tántorgó részeg, a kerítésekbe kapaszkodva tudtam csak haladni...

2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csizma. Még hideg is van azért.
2011. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ragassz a cipőd talpára sebtapaszt. Legalábbis anyukám így csinálta azt hiszem. :D
2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy elég nehéz tanácsot adni, tekintve, hogy manapság az elvileg télre szánt lábbelik sem látják el a funkciójukat. Kiindulva a saját példámból: vagy 10 cipőboltot megjártam, mire találtam egy olyan csizmát, ami viszonylag tűrhető.(nem magassarkú, nem combig érő, nem trendi, hanem rendes téli csizma) Sajnos, mint kiderült, ez sem bizonyult olyan jónak, mint hittem, mivel recék ide, recék oda a talpán, úgy csúszik, mint a fene. Manapság sajnos nem nagyon figyelnek arra, hogy ezekben a lábbelikben megfelelő legyen a bélés vastagsága, ne ázzon be, és az ember a nyakát se törje ki benne. Érdekes módon régebben meg tudták oldani, hogy az aktuális időszaknak megfelelő lábbelit dobjanak piacra. Ez miért nem megoldható mostanság?
2011. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bélelt gumicsizmát, vagy hótaposót, mindkettő erre az időre való, de majd jövőre veszek egy túra cipőt is.
2011. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!