Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem a babámnak a gyümikk...

Elkezdtem a babámnak a gyümikkel a hozzátáplálást. Almával kezdtem. Barackot vesztek ilyenkor? Vagy még mit lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sütőtök, krumpli, répa, rizs, cékla.

Azt add, amit most lehet venni...

2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a rizst azt hogyan kell neki adni?
2010. nov. 23. 17:06
 3/12 Kriszti83 ***** válasza:
Alma, banán, barack. Rizset -ha már elég nagy hozzá- tejberizsnek elkészítve.
2010. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
a rizst nagyon alaposan meg kell főzni-párolni, aztán leturmixolni. Ennyi, semmi ördöngős. viszont ha előbb bevezeted a sütőtököt és a sárgarépát, akkor a rizst is ízesítheted ezekkel, és ráadásul magasabb értékűvé is teszed a fogást, mert a natúr rizsben kalórián kívül nincs sok minden...
2010. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ennyi idősen vettem neki a boltba befőttes barackot ami nincs tele cukorral! Most télen is az lesz hogyha nem kapok frissen gyümit neki akkor befőttet eszik! Én ragaszkodom,hogy mindennap egyen gyümölcsöt!

2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem körtét is ehet már, az még most szezongyümi. Barackot, vagy olyat ami nem szezon ne vegyél neki!!
2010. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A körtétől nagyon pukizósak lesznek, még a 15 hónapos lányom is szélgörcsöt kap tőle, úgyhogy azzal csak óvatosan. A banán meg fog...
2010. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, kecskeméti bébiételben van őszibarack, én azt vettem neki,mert ezekben a most kapható barackokban egyáltalán nem bízom, nem is volt idén jó a termés, tehát csak kényszeréretteket kaptam, vagy éretlent, azt pedig semmiképpen sem szabad a babádnak adni.

A konzervet sem javaslom, olvasd el az oldalán, mennyi adalékanyag, tartósító, színezék van benne, ezekkel nem eteted, hanem mérgezed a babádat! Én semmi pénzért nem adnék neki!

2010. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
nálunk a körtével és a banánnal abszolúte semmi gond nincs, ráadásul mindkettő finom édes, szívesen megeszi a baba. én se befőttet, se konzervet nem adnék, a konzervről már írtak, de még a házi befőttben is van cukor, tartósítószer, ráadásul meg is kell főzni (a konzervet is), tehát C-vitamin tartalma nulla. Amit netán méregdrágán tudsz most venni a zöldségesnél, arról nem akarom tudni, hogy mi van benne... Úgyhogy barack kilőve. Egyetlen jó lehetőség, ha a nyáron vettél volna és lefagyasztottad volna. Marad a többi, amiket már leírtak előttem.
2010. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barackos témához írnék annyit, hogy lehet felezett, fagyasztott barackot kapni, abban nincs se cukor, se tartósító.
2010. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!