Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok 70% százaléka,...

A mai fiatalok 70% százaléka, miért hord női nadrágokat, rózsaszín pólókat, fiú létére?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, a 14-18 éves korosztály, mint egy rossz homár.. :) És ebbe az a legrosszabb, hogy a lányoknak tetszik is. Nem irigykedni akarok, de ténleg.. Mire jó ez? Ez az úgynevezett "Páwa divat". E mellé az öltözködés mellé a vasalt haj párosul ( általában szőke ). Valaki segítene nekem ezt feldolgozni? Csak mert ha még 20 évet várok, és mondjuk a barátnőm, egy favágó overálba fog császkálni az utcán, nyitom az ablakot és kivetem magam...
2011. febr. 17. 20:58
 1/10 A kérdező kommentje:

ténleg = tényleg*


FAIL

2011. febr. 17. 20:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert fartúró emós ratyik, nem értem meg őket.


18/F...

2011. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom mert ebben a korban ez a módi.
2011. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 •ß• ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert nem veszik észre, h bohócot csinálnak magukból.

vagy tényleg ennyire betegek, és jól érzik magukat egy ilyen búzás szerkóban.


amelyik lánynak ez tetszik, az meg is érdemli ezeket a kis búzacsírákat!

2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehát a mai fiatalok 70%-a nem is fiú... max olyan ötven egynéhány.
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a fiúkra gondoltam, de 3 IQ-val nehéz felfogni, büdös paraszt.
2011. febr. 17. 21:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Kiráz tőlük a hideg ha olyan szűk cuccokban, nyávogva játszák a nagyfiút vagy éppen a depis öngyilkosság felé hajlót.. annyira nincs bennük semmi férfias.

Azért hogy a kivételt erősítsem, találkoztam már olyan sráccal(osztálytársam) aki szintén emo, előre persze az előbb leírtakat hittem róla.. szerencsére később kiderült, hogy kár volt, mert nagyon is okos, odateszi magát ha el akar érni valami és el lehet vele dumálni

2011. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kissé túlzol ám. felénk például alig látni ilyeneket. 1-2 talán akad a suliban, de az sem állandóan így jár.

és nem védeni akarom őket, de nem értem miért zavar ez bárkit is. most ez a divat, régen is voltak hülye divatok, a jövőben is lesznek. ez van, nem kötelező követni.

2011. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha megnézed a legújabb divatshow-kat, vagy mittomén, látni fogod, hogy ez a divat. Én még jócskán a gyereknevelés előtt állok, de nem lesz egyszerű, hogy ne csináljon semmi hülyeséget a fiam: metroszex., divatb uzi, netán igazi b uzi, fültágító,stb.....
2011. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!