Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok divatosabb férfi...

Ajánlanátok divatosabb férfi nadrágokat hidegebb időre)?

Figyelt kérdés

Van pár gatyám, de mostanában szinte mindegyikben fázom. Tavasszal meg ősszel pont tökéletesek, de télen lefagyok bennük. Van vastagabb gatyám is, de azok ilyen bővebb farmerek. Végülis nem rosszak, csak valahogy mégis.

A divatosabb alatt ilyen slim meg slimfit gatyákra gondoltam.


Miket javasolnátok?

Milyen boltokat?

Linkeljetek példákat is légyszi.

Mire figyeljek vásárláskor?


2011. nov. 14. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Na a slim, és slimfit gatyák szerintem nagyon jól tudnak mutatni a férfiakon, csak megfelelő testalkat kell hozzá. :)

Milyen boltokat javasolnék? Szerintem a Pull and Bearben nagyon jó cuccok vannak, Spanyol márkabolt, és minőségi cuccok vannak benne, megfizethető áron. Ráadásul én mindenhol barna farmert kerestem, és egyedül it találtam, nem ám barnát, hanem az egyik legjobbat, mivel tök meleg, pedig farmer! Zara boltok is nagyon jók, itt is kb. olyan áru cuccok vannak, mint a Pull and Bearben, vagy mint például a New Yorkerben. Bár én ahhoz képest, hogy mekkora "divatmárka" lett a New Yorker nem nagyon vagyok vele megelégedve! Úgy hogy nem is ajánlom. :)))

Ezen az oldalon nyugodtan keresgélj, váltogasd a márkákat is, színeket is. Én most belinkeltem itt egy fekete nadrágos oldalt, szerintem ezek jól néznek ki és van köztük meleg is.

[link]

Pull and Bear, Zara, Fox márkák amik nagyon jók...szerintem. :) Remélem hasznos tippek voltak! ;)

2011. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be Springfield-be. Arra ügyelj, hogy kényelmes legyen, és ha tényelg fázós vagy, akkor semmiképp se farmer.
2011. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!