Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elégedett vagy a ruhatáraddal?...

Elégedett vagy a ruhatáraddal? Milyen stílusú/karakterű vagy? Kort és nemet is kérek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Farmeres+ inges, top+ kardigános vagyok, körömcipős, magassarkús.

Szeretem a trendi darabokat, de pl. a latexnaci+ leopárdminta stb. akármilyen trendi, nem venném fel.



Nem vagyok elégedett pedig lehetnék, de szerintem olyan nincs hogy egy nő elégedett a ruhatárával.

Mindig felfedez valamit, ami hiányzik.... :)


25L

2011. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok elégedett, nadrágot pl. évek óta csak turiban tudok venni, melltartót se nagyon kapok szépet, csak olyan örglányosat...pedig nem vagyok az a húde kövér, 44es nadrág kellene, meg 85D-E-s melltartó


rocker/hungarista típusú vagyok, MINIDG feketében járok (talán 3 más színű felsőm van), szeretem a cicikiemelős felsőket és a garbókat, alapjáraton homokóra alakom van


20éves lány:)

2011. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én punkféle vagyok de a nőiesebb fajtából, kb mint Brody Dalle, Soo Catwoman vagy Nina Hagen ha ez így mond valamit.

Mindig dolgozom éppen egy-két újjabb ruhadarabon, nincs sok ruhám de azokat imádom. Főként turikból öltözködöm, bár mindig van egyéb boltokban is olyasmi amire érdemes lecsapni. Sokmindent pesze átalakítok, teszek rá szegecseket, löntöm hypóval vagy zenekar logókat festek rájuk. Persze van egy-két elképzelés amire régóta vágyom, de a meglévőekkel elégedett vagyok. Vagy ha nem, akkor még folyamatban vannak.

23/L

2011. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem:) De szerintem a nők többsége nem az:D Mindig elkélne egy két cucc, amit persze nem tudok megvenni. Nehezen is kapok magamra ruhát, mert nagyon vékony vagyok. Ha véletlen látok vmi szépet, akkor tuti, hogy irtó drága:D

Eddig általában farmert, egyszerűbb felsőket, kötött pulcsikat, ingeket hordtam lapos cipővel, de mostanában beszereztem egy-két csinosabb darabot is:) Az "új" stílus jobban tetszik, de kicsit bátortalan vagyok ilyen téren:)

20/L

2011. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem mondom, ha több pénzem lenne több exkluzív darabot vásárolnék..de mindenféle ruha megtalálható a ruhatáramból..én meg vagyok elégedve vele...:)

a szexi bőrrucitól az estélyin keresztül a farmeren át a melegítőig minden van benne:) bárhova fel tudnék öltözni akárhogy:)

22L

2011. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most épp elégedett vagyok:) Tegnap érkezett meg Angliából a 6. acélmerevítős fűzőm.

Egyébként több stílust ötvözök, de legfőképp a goth az, ami jellemez engem (természetesen nem csak öltözködésben). Ezen belül ha kategorizálni akarunk, akkor viktoriánus és cabaret. Szeretem nyáron a pin-up stílusú és a rockabilly ruhákat is.

Egyfolytában új ruhákat készítek magamnak, a varrás az egyik hobbim. 22/L

2011. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem pár új felsőt, ezzel lassan kész a tavaszi kollekcióm, még hiányzik egy bőrdzseki és egy nagy kék táska, (meg tuti veszek még vagy 5sálat is), hú meg leggingsek.

Szeretem az egyedi darabokat, és most, hogy ismét visszajött a 20-30évek így egy jó pár dolgot be tudtam szerezni, de szeretem és valamennyire követem a divatot is és odavagyok a különc darabokért.

26/l

2011. febr. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyjából elégedett vagyok :) Nincsen sok ruhám és nem is márkásak, de olyanok amik tetszenek:) Általában farmert hordok toppal és kardigánnal. Farmerből a világosabbakat szeretem vagy a szürkéket. Felsőkből általában olyat veszek ami pasztell vagy drappos színű, és van rajta virágminta vagy csipke:) Kardigánból az egyszerűbb darabokat szeretem, legyen fekete vagy bézs. Cipőből sose találok olyat ami tetszik, vagy ha igen akkor az magassarkú olyat pedig nem illik hordani az én koromban, nem is szoktam:)

16/L

2012. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!