Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a new...

Mi a véleményetek a new yorkeres ruhákról? Smylis fiu polók ilyesmik nekem szinte az összes ruhám new yorkeres és az áral is a minöségel is elégedett vagyok 19/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Divatbúza.

18/f

2011. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én igaz nő vagyok de elmondom a véleményem a női ruhákról. A hónapban kb kétszer mentem be ebbe az üzletbe, és iszonyat gagyi anyagból vannak a női ruhák. Főleg a felsők, vékony anyag, amit ha felveszek kitágul, elszakad szerintem simán. És ehhez képest drága szerintem, egyre ratyibb felsők vannak ott. A férfi ruhákat nem nagyon nézegettem, de mintha azoknak jobb anyaguk lenne..
2011. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden második ember ott vásárol már, minden második ember ugyanúgy néz ki, én nem állok be a sorba inkább. A divatot a hülyéknek találták ki akik maguktól még azt sem tudják kitalálni mit vegyenek fel reggelente.
2011. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy vannak ott jó ruhák, amik jól néznek ki és felvenném, hordanám őket, viszont aránytalanul drágák ahhoz képest hogy milyen a minőségük. Annyi pénzért én inkább megyek a Taccoba ami szokott lenni felénk a New Yorker mellett, az áraik nekik sem olyan alacsonyak de a minőségük messze jobb, illetve szerintem sokkal ízlésesebbek a ruháik, mint a New Yorker-ben kaphatóak. Meg tegyük hozzá, a New Yorker rettentően tucat dolog, az áraik ellenére mégis sok majom szórja ott a pénzét, és néznek ki egyformán, meg a NYer eleve olyan cuccokat gyárt amik már kapásból nagyon elterjedtek.. oké hogy divat, de ők tucatra gyártanak, nekem ez nem jön be, nem akarok úgy felöltözni, mint minden 2. ember.
2011. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is az zavar, hogy megtetszik egy póló és mikor megvenném látom hogy egy 12 éves divatp*csa is ugyanazt a pólót, ugyanolyan színben akar venni. Aztán egy nap 2x is szembejön velem az a póló másokon. :/ Nagyon kiábrándító és tényleg általában a tizenéves korosztály csak ott vásárol.
2011. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az anyagok minősége az esetek 95%-ában borzasztóan silány, és amúgy egy póló, amit ott megveszel mondjuk 5000-ért, kb 1000-et, ha megér.
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc fekete oversize pulcsim onnan van, vékony lenge anyaga van 1500 Ft volt leárazva és kb. 1,5 éve megvan és mintha új lenne.

Amúgy a sima pólók, farmerek tényleg ócskák, de 1-2 kötött darabot ki lehet fogni. Amúgy nem járok oda mert az Aréna Plázában nincs se az Allée-ben, én meg ezekbe járok (mert a Zara a kedvencem és ezekben van). Ha pl. az Europark felé járok be-benézek a NY-be és ha valami megfog nagyon akkor megveszem. De a farmerek és a mintás pólókat elkerülöm ott... :)

Mondjuk én 26 éves vagyok, nem 15 éves :))

2011. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én régebben nagyon szerettem, sok cuccom volt onnan, amikből pár még mai napig megvan, bár már egyre sz*rabb a minősége az ottani cuccoknak. Inkább nem járok már oda... Túl nagy árat kérnek el pl egy pólóért...3ezer forint nekem sok azért, hogy 1-2 mosás után "elforogjon" az oldalvarrás, és hiába vasalom, gőzölöm nem áll vissza normálisan... -.-' Mondjuk van onnan egy pulcsim, 4éve vettem még 8ezer volt, de a mai napig hibátlan szinte, najó egy picikét kikopott... :)

Nem tudom a fiú cuccoknak jobb-e a minősége mostanában...nem járok már oda mondom... Ha neked jó, akkor vegyél onnan ruhát. Nem nekünk kell tetszened, magadnak! :)

Én pl turkálópárti vagyok :$ :D

18L

2011. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem,leginkább mondjuk ez az üzlet a tizenévesek korosztályt célozza meg,és ők szerintem is találnak kedvükre való ruhát,de nekem egy bajom van vele,én nekem ha megtetszik egy ruha pl vettem egy sima inget 7000 ért,rá 3 hónapra már csak 3 ezer,és akkor persze megtudja venni szinte bárki,és engem ez zavar hogy azért jó lenne ha az áraikat nem vinnék le ennyire mert igy az üzlet szintje is lejebb essik ez nem turkáló vagy kinai.szerintem az tulzás hogy egy 12 ezres pulcsi most csak 890ft...de hát valamiböl fent kell maradni a cégnek :)
2011. aug. 3. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Igénytelen, tömeg és proli minden ami NY. Ne haragudj, de ha valaki onnan öltözik, az önmagát minősíti...


25 N

2011. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!