Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet kiszaggatni egy...

Hogyan lehet kiszaggatni egy farmert itthon?

Figyelt kérdés
jó tudom ollóval... de hogy jól is nézzen ki azt hogy tudnám megoldani? valaki csinált már ilyet?
2011. febr. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem ollóval csináltam

kés hegyével elkezdtem koptatni és körömreszelővel addig reszeltem amíg rojtosra nem kopott!

2011. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sarokreszelő, csiszolópapír vagy habkő. Olló nem is kell.
2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nekikezdtem reszelővel, de nem lett szép, aztán ollóval kivágtam és úgy sokkal jobb. de mondjuk attól is függ hogy milyenre szeretnéd, ha csak sima vízszintes lyukakat, akkor ollóval, de ha olyan kisebb kikopott lyukakat akarsz akkor bármilyen reszelővel ess neki.
2011. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hahh. én szaggatottfarmergyártó vagyok :DD a legegyszerűbb ha elesel párszor. de amúgy kivágod ahol lyukat akarsz lehetőleg szikével az olló szar. aztán meg egy jó éles borotvával koptatni kezded meg jól kirázod, meg kimosod. amúgy minél többet hordod annál szebb lesz. hajráá ;)
2011. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca. ***** válasza:

ahova a lyukat szeretnéd egy fogkefével vigyél fel hipot és hagyd hoyg jol kiszivja ( de vékony csíkban) mosd le óvatosan. (igazából szerintem nem szükséges hipózni, én nem szoktam, de ugy fehéresebb lesz a szakadás meg könnyebb kikoptatni)

aztán vegyél egy durva csiszolopapírt, és csavard az ujjada, majd kezd el csiszolgatni vele a farmert. néha kicsit rásegíthetsz kézzel a szakadásra, de a nagyrészét kicsiszolja a papír.

ha nem vagy teljesen elégedett a kész farmerrrel akkor mosd ki kétszer-háromszor, jobban kirojtozodik.

2011. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. febr. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!