Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a táskáról?

Mit gondoltok erről a táskáról?

Figyelt kérdés

[link]

154.-ik oldalon bal oldalon a sarokban lévő párducmintás táskáról lenne szó:)

Nekem nagyon megtetszett.. most akarok venni converse cipőt is esetleg egy sötétkék cipő nagyon elütne ?:/


2011. febr. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, szerintem a parducmintas dolgokat majdnem barmihez fel lehet venni, szntem nem nezne ki rosszul egy kek cipovel, bar azt eloben kell igazan latni
2011. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ratyi.:/ ne haragudj de nekem nem tetszik ettől függetlenül neked tetszhet...nem nem ütne el:)
2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából sötétkék converse vmi farmer és fekete bőrdzseki lenne az összeállítás.. fekete cipőt nem akarok venni .. nemtudom miért.. de az is lehet ,hogy veszek hozzá egy sötétkék bőrdzsekit. *-*
2011. febr. 19. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya szerintem. de nem ütne el a sötétkék cipő...
2011. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért csúnya ?:O
2011. febr. 19. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

nem minden szép ami párduc mintás.Itt a példa,nagyon öreges a formája mostanában ez a divat: [link]



Nem azt mondom hogy pont ez mert azért ez elég drága,de az ilyen fajta és formájú

2011. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!