Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bankettre milyen ruhát illik...

Bankettre milyen ruhát illik felvenni? Mit ajánlotok lánynak?

Figyelt kérdés
172 centiméter magas vagyok és 72 kilogramm, szóval elég nagy darab. Magassarkút talán, de szoknyát nem szeretnék felvenni. Hosszú, hátközépig érő, barna hajam van és barna szemem. Sminkelni nem nagyon szeretnék.
2011. febr. 20. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen bankett? táncgála, gimis, áltisk, egyetem... a szoknya amúgy, ha jól van szabva, ápol és eltakar. esetleg egy egyenes szabású nadrág, a magassarkú slankít... ha a nadrág fekete lehetne venni hozzá egy fűzőfélét. szerintem csinálj nagy hullámokat a hajadba és tűzd fel a tetejét:) és minimum szempillaspirál.
2011. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Általános iskola.

Azért nem szeretnék magassarkút felvenni, mert akkor minden osztálytársamnál (fiúkat is beleértve) és tanárnál (férfi tanárokat is beleértve) is magasabb lennék, ami eléggé kényelmetlen.

Esetleg tudnátok képeket linkelni, hogy mit vehetnék fel? Elképzelésem sincs.

2011. febr. 20. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!