Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell melltartót venni?...

Hogy kell melltartót venni? Nem lehet azokat felpróbálni előtte? Mert nekem egyik se a megfelelő, amit veszek.

Figyelt kérdés
Van olyan kis táblázatom,aszerint ami van,az nagyon szorít,kényelmetlen. Vettem 85öst,annak a kosara jó,de olyan mintha kövérebbekre csinálták volna,és a hátsó pántja,amivel kapcsolom össze,nagyon hosszú. Azt hogy lehet lerövídíteni?
2009. febr. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy fel lehet próbálni a melltartókat ! ilyet még nem is hallottam, hogy valaki próba nélkül vesz meg egy melltartót, hiszen itt nagyon fontos, hogy mindenhol stimmeljen.

a méretnél pedig szerintem a kosár mérete legyen nagyobb, a kerület meg kisebb. (75C < 75D) ha nagyon tanácstalan vagy a méretekkel kapcsolatban, akkor kérd ki az eladó tanácsát, vagy kérd meg valamelyik ismerősödet, aki már jártasabb ilyen téren, hogy kísérjen el és segítsen.

2009. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

de fellehet próbálni ha nem piacon veszed.

A legjobb ha egy nagy aranypókba vagy egy márkaüzletbe mész be. igaz ezek a melltartók nem a legolcsobbak, de fel lehet próbálni.


Nekem nagy a mellem de nem vagyok kövér. ezért 75E kell.

Triumph melltartot veszek mindig mert az az egyetlen ami jómiöségü és van a méretemben.

A 75 a hát körméretét mutataja a´mell alatt ez azt hiszem 75-100 ig van a kosár méret pedig A-F-ig.


viszont arányában is változik, hiába veszek ugyan attol a markátol mindig elöfordul hogy a 75 túl kicsi a hátamon akkor viszont 80-as kell de már nem E hanem csak D. Vagy is nekem pici külömbség van a 75E és a 80D között. Vagy is ahogy a hát körfogata nö úgy csökken a kosár mérete.


a legjobb ha bemész egy fehérnemü üzletbe és többet is felpróbálsz.

nekem nagy a ciciim így nem mindegy a pántja sem, a formája stb...

viszont nem tuti hogy a piacosoknak ugyan olyan a számozása.

2009. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a méret táblázat. Nem csak a mellbőség, hanem a mell alatti kerület is fontos a jó méret kiválasztásánál. A számok mellett van egy betű jelzés is, ami a kosár méretet jelöli. Minél nagyobb a különbség a mell alatti kerület és a mellbőség között annál nagyobb kosár kell, és ezt fejezik ki a betűk. Felpróbálni lehet, fehérneműt visszacserélni nem szoktak.

2009. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fontos, hogy a pántok hossza is megfelelő legyen. Ha nem jó, be kell állítani. A melltartó hátsó keresztpántja, (ahol a kapcsok vannak) felvéve is vízszintes kell legyen! Fontos a jó tartás, mert másképp nincs az a melltartó, ami jól áll, másrészt előbb-utóbb fájdalmaid lesznek a derekadban, stb, harmadrészt akkor nézel ki esztétikusan.
2009. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!