Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok szép, nem túl drága...

Hol tudok szép, nem túl drága elegáns ruhák (/koktélruhák) közül válogatni? Milyen boltot ajánlanátok? Sürgőős!

Figyelt kérdés

Péntekre kéne nekem egy elegáns ruha, ami színházba megfelelő, estélyekre - de nem túlzottan.

Akár máshova is felvehető legyen.

De ez már nem olyan fontos szempont. Ruha kell, ami szép és 15.000 alatt van lehetőleg.

Köszönöm! :)


2011. febr. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, azt hiszem a Westendben van egy olyan bolt, ahol kifejezetten ilyen ruhákat árulnak, de sajnos fogalmam sincs arról, hogy milyen árban vannak.:/

Mindig a kirakat túloldaláról csodáltam őket.:)

2011. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "báli szezonban" bármelyik butikban találhatsz olyat, ami megfelel az elképzeléseidnek, és a legtöbb plázában is van ilyen üzlet.

Az elegánsabb, nem épp "tinidivatot" árusító márkák közt biztos találsz: Van Graaf, Marks and Spencer, C&A.

Sok plázában van ilyen butik, az Allée-ben egész biztos.

Az árakat most nem vágom fejből, de mindig ki lehet fogni egy-egy leárazást.

2011. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben budapesti vagy az Árkádban, Westendben és Pólusban van kimondottan koktélruhákat árusító üzlet. Árkádban a legfelső emeleten van, a Westendben a földszinten az éttermek felé, a Pólusban pedig azon a soron, ahol a Libri és a DM is van. Illetve, ajánlom a Háda darab áras turkálókat, nagyon szép elegáns és koktélruhákat lehet kifogni. 1 hónapja vettem egy gyünyörű fekete koktélrucit 2500Ft-ért, mindenki odavolt érte.
2011. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Feltétlenül nézz meg néhány turkálót!


Én pl. 1790 Ft-ért túrtam egy gyönyörű ruhát...ha lett volna több pénzem,akár 10 ezret is kiadtam volna érte...:)

2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben vettem még régebben egy gyönyörü pánt nélküli sötét kék koktélruhát, bulikra is jó meg színházba is csak fel kell venni egy szép harisnyát hozzá, tuti most is árulnak hasonlót
2011. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orsayban is nézz szét, ha még maradt akciós, tesóm ott vett 1500-ért koktélruhát
2011. febr. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!