Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben vagy Nyíregyen...

Debrecenben vagy Nyíregyen hol találok Zara cuccokat? Drágák? Vagy szép nőcis ruhákat, ami olyan cicababás, de nem drága?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 22:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Debrecenben a Fórumban van Zara.

Igen drágák.

2009. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, benézek.
2009. dec. 14. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Imádom a Zarát :)

Nincs sok Zara holmim mert drágák (nekem) de ha tudom mindig veszek valamit ott :)


Persze mi számít drágának?


Farmerek: 6- 14 ezer között (ezt megéri itt venni, mert jók)

Felsők: jobbak 5000 Ft- tól

Kardigánok: 5000 Ft- 12.000 Ft

Kabátok: 10 ezertől határ a csillagos ég :)

Táskák: 15 ezertől a nagyok

Cipők- csizmák: balerinák, rosszabb minőségűek 8-10 ezer körül, a jobbak, 15.000 Ft- tól felfelé :)

2009. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, cicababás cuccok: Mayo Chix, Melone, nem tudom ezek vannak - e a környékeden, minőségre mindkettő iszonyat rossz, de p*csásak az tény :)
2009. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nálam már a drága kategória. A felsők meg a kabátok elmennek, de pl a táska.

Csak azért mert dögös valami, nem veszem meg, ha vacak.


Sokszor látom pocsék a cipő és pl 40 ezer ft. Röhej, ingyen nem venném fel.


Olyan helyeket nem tudtok, ami nőies szép darabokat árul és mondjuk elfogadható árban? Eldöntöttem, hogy a nőiessség útjára lépek. :D A sportcipőt eddig könnyű volt beszerezni. :D

2009. dec. 15. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:

igen,forum.

meg szintén debrecenben a stop-shopban is

2009. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem olcsó tényleg a Zara, és nem is minden jó, de az tény, hogy ott is az olcsóbb cuccok pont a rossz minőségűek...mint mindenhol.


Az olcsó basic cuccok kinyúlnak, bolyhosodnak...


Nem tudom van e felétek Tally Weijl, nagyon pi*sás a választék, én szeretem, elég elfogadható minőség, olcsóbban mint a Zara.


Olcsóbb és jó a Pimkie, ott már 4 ezertől vannak csőnacik, 10 körül télikabátok, felsők- pulcsik, kardigánok 2-3 ezertől, max 7 ezerig.


Nem tudom vannak e felétek angol turik, szuper cuccokat lehet ott kapni.

2009. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyíregyen hallottam olyat egy imsrőstől, hogy turi, de olyan, hogy pl egy igazi bőrcsizma 6 ezerért.

Nagyon jó minőségi cuccok. Márkás dolgok. Láttam rajta piszok jó szoknyát 1500-ért vette. Én viszont nem veszem fel más göncét, undorodom. :D Komolyan.

2009. dec. 15. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
A debreceni Fórumban szerintem van elég bolt amelyek közül tudsz válogatni :D Ha nem Zara, akkor még vagy egy csomó más.
2009. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: Neked kell tudni, de az új ruhát, cipőt is előtted lehet, hogy 100 ember felpróbálta, piszkod raktárakban tárolták stb.


De a Zarát ajánlom, sokminden drága és nem éri meg ott sem, de sok jó cucc van, ami megéri.

2009. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!