Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha mondjuk hétfőn is és...

Gáz ha mondjuk hétfőn is és szerdán is ugyanazt a pólót húzom fel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz!
2011. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem izzadsz bele és nem koszolódik össze, akkor nem gáz. ha téged zavar, akkor a kiegészítőket váltogasd, akkor nem lesz olyan feltűnő. más táska, nyakláncok, kendő, sál, karkötők, esetleg más frizura stb. egy jó öv is segíthet rajta.
2011. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha közben kimosod akkor abszolút nem gáz!
2011. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HA hétfőn este kimosod akkor nem gáz..De ha izzadtan veszed fel akkor igen...
2011. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszínű felső és más kiegészítőkkel veszed fel ,stb, akkor nem. Viszont ha egy olyan darab,ami mintás vagy szembetűnőbb,az nekem már "gáz". Hidd el,hogy az ilyeneket észreveszik,én is észreveszem. Nemtudom hogy anyagi okokból vennéd e fel 2napra rá,vagy mert új és legszivesebben csak azt hordanád...az is különbség,de az öltözködés nem pénz kérdése,és feltételezem,hogy számít neked az öltözködés ha már feltetted ezt a kérdést:)
2011. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Amúgy igen, azért mert nemrég vettem és az a kedvencem.
2011. febr. 22. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz , bár én nem tudnám 2x úgy felvenni ,h közben nem mosom ki de ha kimosod akk nem gáz!
2011. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz...és az sem ha nem mosod ki, nem kell rögtön 1 használat útán kimosni ha nem ízzadsz bele vagy nem piszkolod össze...a legtöbb ember nemteheti meg,h mindennap más ruhában legyen(tudom,h azért akarod felvenni mert a kedvenced)....1 héten én is többbször veszem fel úgyanazt persze nem úgyanazokkal a kigészítőkkel
2011. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem büdös meg koszos akkor akár napokig is hordhatod, miért lenne gáz?
2011. febr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!