Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki linkelne be nekem...

Valaki linkelne be nekem 70/A-s vagy 70/B-s melltartókat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 70-es a mellméretem.

Vagyis hát 73-t mértem, de az nem tudom közelebb van-e inkább a 70-hez vagy a 75-höz. Annyira ciki hogy ilyen kicsi a mellem, mindenki másnak meg nagy.. :S ha tudtok akkor 75-öset is belinkelhettek.

Köszönöm. :)


2011. febr. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék itt van egy és nem is drága, ha rendelni szeretnél. Ez nincs ezer forint. Szerintem csini a fazonja. :)

[link]

Amúgy azt hiszem kínai ruhaboltokban is van A kosaras cicifix. Én is kismellű vagyok, pedig duci. S az enyém már nem is nő, mert 36 éves vagyok. Tiéd még lehet hogy nőni fog, sőt biztos! ;)

2011. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
70? miért nem hordasz inkább toppot?
2011. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:14

A 70 a mellkas körmérete te szerencsétlen. A mell maga az az A meg a B.


A melled még szerintem nőhet, de egy Bs vagy cs teljesen átlagos.

2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előbb linkeltem, én vagyok ismét.

Na igen, és mint ahogy én is, nem is kellene melltartó sajnos, annyira pici cicim van. De sok lány, nő nem azért hordja hogy tartson mint a neve is mutatja, hanem hogy önbizalmat adjon, ezért vannak kitalálva a push-up-os és más szivacsos és bélelt melltartók. Nekem is szivacsosak vannak. Párom tudja mi az igazság, imádja a fél zsemléimet. :) Másnak meg nem kell tudnia hogy kisebb mint amit látnak! ;)

2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Skálába 700-1400 Ft-ért voltak olyan szépek, nézegettem is, de mind 70-75 A-s volt szinte. vagy a 4. tartón találtam végre szép B-st. Bemész egy olyan üzletbe, ahol árulnak, felpróbálod, és megveszed ha jó. De mikor próbálod mozogj benne, ha feszültnek érzed magad, és csúszkál, nem a te méreted.
2011. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!