Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két mosás között hányszor van...

Két mosás között hányszor van rajtad egy pulóver?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ. álatalában 2x-3x. de ha jobban beizzadok esetleg akkor rögtön kimosom, vagy ha egy viselet után koszos lesz.
2011. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy milyen pulover (anyagatol is fugg, hogy mennyire izzadsz bele) es meddig volt rajtam. Ha egesz nap, akkor 1-szer veszem csak fel. Ha csak 1-2-3 orat, akkor tobbszor felveszem. En nagyon izzados tipus vagyok, szoval alt. csak 1-szer veszem fel a ruhat es mosom is utana ki.
2011. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mondjuk elszaladok valahová és csak 1 órácskára felkapom magamra, akkor akár több napig is, de ha egész nap rajtam van, akkor 1-2 nap után dobom a szennyesbe.
2011. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itthoni melegítőt többször, de elmenős ruhákat minden használat után. farmert nem cserélem így egyedül, mert az hamarabb tönkremegy, ha sokat mossák.
2011. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Póló: 1 használat

Pulcsi: 2x, 3x, ha nem izzadok bele, nem lesz piszkos

Nadrág: 3x-4x, ~~~~~~


De minden nap új cuccba megyek, csak külön berakom azokat amik már voltak rajtam a szekrénybe és kb kéthetente mosom ki őket akkor voltam bennük kb 2x.

2011. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem izzadok meg és nem megyek buliba benne akkor 4-5 alkalom.
2011. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha kocsmázni voltam benne akkor utána mosom is. ha csak ide-oda városban vásárolni stb akkor akár egy hétig is hordom.
2011. febr. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vékony pulcsikat szeretem, amik alá csak melltartót veszek, így csak 1szer, és megy a szennyesbe, akárcsak a pólók, trikók.

Kivéve ha csak elszaladok benne a boltba, aki max. fél óra, akkor persze nem mosom rögtön ki. Ilyenkor még 1szer felveszem, de többször már nem.

25L

2011. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokszor, akár 10-szer is.

Szerencsére nem vagyok egy izzadós típus.

Pólót is van, hogy 5-ször is felveszek.

Nyáron persze azért gyakrabban mosom a ruháimat :)

16/L

2011. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel nincs sok pulcsim (a vastagra gondolok) 4x-5x, nem izzadok bele, a parfüm miatt jó illatuk van.
2011. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!