Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszított pulóver! Szerintete...

Hosszított pulóver! Szerintetek így gáz lenne rám?

Figyelt kérdés

Van 1 szép szürke pulóverem ilyen hosszított és ugye az csak 1 méretben kapható,rövid ujju és a hónaljánál egy picit nagy,de am jól áll,és ugye ilyen hosszított,de nekem meg vékony lábaim vannak:( És pont azt néztem h ez még lehet h jobban vékonyítja.Így néz ki: [link]

Hoppá,bocsi kicsit hosszú lett a link.Nem pont ugyan ilyen,de odáig ér le kb,és az ujja is hasonló,de én vékonyabb vagyok a nőnél:/ Szerintetek nem gáz?


2011. okt. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonló felsőm.nekem sztem nem áll jól,mert alacsony vagyok.ha te magas vagy akkor lehet jól áll,de ha túl vékony,akkor meg elveszel az anyagban :D
2011. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnéd fel. Ha ilyen kötött akkor még kicsit husibbnak is mutat. max akkor gáz ha nagyon csüng.
2011. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!