Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova érdemes elmenni ruhát...

Hova érdemes elmenni ruhát vásárolni, az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Régi jóbarátom ma engedték ki a börtönből, mivel nincs senkie ezért mondtam neki, mikor még voltam látogatni nála hogy nyugodtan jöhet hozzám segítek neki amiben tudok.

30e FT-ból kéne kijönnie egy teljes ruhatárnak, legalább 2nadrág 3hosszú ujjú és 3-4rövid ujjúra gondoltunk, cipőt azt tudok intézni

23 éves sportos alkat ha számít valamit

Köszönöm


2011. febr. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Turkáló, C&A, Tesco - nagy hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
newyorker is viszonylag olcsó.
2011. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kínaikban sok jó farmer van. Pólót pulcsit szerintem Jeans Clubban lehet kifogni jókat és olcsókat, de a COSMOS CITY sem drága annyira.
2011. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a C&A-nál jóval olcsóbb helyek is vannak... Mindenképp nézelődjetek kínaikban! agyon olcsók, és ki lehet fogni normális darabokat, sőt! Tescoban viszont tényleg jó dolgokat lehet kifogni, leárazva.
2011. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kőbányai úti kínai piac!!!
2011. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!