Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kell néznem, ha órát...

Mit kell néznem, ha órát szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Milyen anyagból legyen a szíj, és a tok. Tartósat szeretnék. Márka javaslatokat is szívesen fogadok. Elegáns és laza órát keresek.
2011. nov. 3. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

a szíj lehetőleg legyen bőr, de az se nagy gond ha fém...stílusfüggő, de GUMI NE LEGYEN:..SZAR!!!

Márkában kb attól függ hány éves vagy...

a casiok elég jók... [link]

nekem ilyen volt 4 évig, semmi gond nem volt vele, most az öcsém hordja,(nála sincs semmi gond vele, elem nem merül le , üveg nem karcolódik,stb) de apám hozott nekem 1 éve egy ilyet svájcból...ott kb gyárilag 1,5 ször olcsobb mint itt magyarországon...: [link]


kézen k.rva jól néz ki, sötétebb cucokkal olyan laza mint a cipőfűző kikötéskor, marha jó... és nem melelsleg az omega elegáns is (gondolj bele...elszolod magad, hogy omega órám van skacok...)

2011. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a bőrszíjas nagyon elegáns tud lenni a fém is, de abból mondjuk nekem sok nem tetszik, és gumiszíjasból is van igen jó pl. Tissot de az inkább sportos
2011. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!