Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas es vekony lanyok, ti...

Magas es vekony lanyok, ti hol vasaroltok magatoknak nadragot?

Figyelt kérdés

Segitsetek, mert ugy erzem, hogy eleg szukos a kinalat. Eddig kulfoldon eltunk, tudtam, hogy milyen uzletekben kell keresgelnem ahhoz, hogy S-es meretben is talaljak extralong labhosszusagu nadragot.

Most viszont Budapesten keresnek, de nem igazan talalok, vagy olyan arban, amennyiert nem erdemes megvenni.

Farmer is kellene, melegitonadrag is (semmi extra, csak otthoni), szovetnadragot meg talalok is neha a kinai boltokban. De a farmervasarlas a legnehezebb.

Kozel 180 cm magas vagyok, vekony es a hajam az egnek all, amikor minden arrol szol, hogy en kb barmit felvehetek, az ilyen testalkatra tervezik a ruhakat, stb, kozben meg alig talalok olyan nadragot, ami nem csak a bokamig er (jo esetben), illetve a felsok ujja szinte mindig rovid, ha meg valami eleg hosszu a vegtagjaimon, akkor tuti, hogy 2x beleferek szelteben.

Segitsetek nekem es javasoljatok helyeket, ahol korulnezhetek!


2011. febr. 25. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

teljesen ugyanez a helyzet velem is. Valamiért azt hiszik, hogy mindenki aki 180 magas, az széltében is arányosan nagyobb. Én is a legtöbb nadrágba beleférek széltében kétszer, viszont hosszában jó, ha eléri a bokámat.

Ahol találok olyan nadrágot, ami jó rám, az a Bershka és a Mango. Az elmúlt évben egy alkalommal a Mangoban egyszerre két olyan nacit is találtam(farmer), amit mintha rám öntöttek volna, végre szűk volt, és jó hosszú is. Meglepő módon a méretük 37 volt, ami tök jó, mert ilyen köztes mérettel még nem találkoztam, csak 36-al és 38-al. Annyira nem is drágák, illetve én mindig megvárom az árleszállításokat, és akkor meglepően olcsón megvehetők.

Melegítőnacit otthonra pedig kínaiban, vagy a piacon tudtam eddig venni szupi méretben. Illetve múltkor láttam nagyon puha anyagból nagyon kényelmeset a H&M-ben.

Remélem sikerül találnod!

22L

2011. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes:-D

Én 165 cm vagyok, nem vagyok vékony, 40-42-es ruhákat hordok.

Barátnőm szintén 165 cm, 36-38-as ruhamérettel.

Mégis mindketten ha nadrágot veszünk, a szárát mindenképp le kell vágni, vagy felhajtani, mert annyira hosszú.

Én csak ilyeneket találok...

Kérdező, Te hol szoktál nézelődni?

2011. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban szoktak lenni jó farmerek ami elég hosszú...


egyébként meg érdemes beruházni egy egyszerű varrógépre ha ilyen gondok vannak. aztán lehet megvenni a nagy méretet és bevarrni belőle. az igazán alap.

2011. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
180cm vagyok, de mióta bejöttek az egyenes és csőszárú nadrágok, néha még nekem is túl hosszúak, szerintem ezt nekünk találták ki, mert a trapézt mindig le kellett engedtetnem. Nézz be az Orsay-ba, az ottani gatyák jók rám, de egy mérettel kisebbet vigyél be mint amilyen mérted, mert a fari tágul, a szövet pedig alapból nagyobb. szabadidőt még én se találtam jó méretben:-(
2011. febr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Takko-ban is vannak az ún. "skinny jeans"-ek 4-5e ft-ért
2011. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.:) Én 178 centi vagyok és vékony (bár most már nem annyira:)) ezért nagyon nehezen kapok magamra nadrágot. Habár mostanában mintha történt volna fejlődés, mintha rájöttek volna hogy vannak magas nők is és egyre több helyen futok bele jó méretű nacikba. Pl Ősszel vettem egy nagyon hosszú csőfarmert a kínaiban. Az egyetlen amivel bajban vagyok az a melegítő nadrág. Abból még a drága, márkás boltokban sem kapok magamra valót, tiszta gáz.
2011. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melegitőnadrágot én Budmilban vettem, és még rám is hosszú, pedig 181 cm vagyok.


Kérdező, te hány kg vagy, ha szabad megkérdezni?

Köszi, ha válaszolsz:)

2011. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

A heten megyek nezelodos korutra, benezek a mangoba es kinaiakat is utba ejtek, hatha.

Ahol altalaban nezelodni szoktam: terranova, new yorker, promod, illetve kisebb uzletek. Egyeb ruhakat konnyen kapok, a nadragokkal van mindig bajom. A farmer az egyik legnehezebb dolog, mert farmernal meg rengeteg kulonbozo szempontot is figyelembe kell vennem (pl nezzen ki benne valahogy a fenekem, milyen a farzseb, milyen szinu, milyen a koptatas, milyen a szara, mert a magassagomhoz egy 40-es lab is tarsul, ezert a nagyon szuk szaru farmereket nem szeretem, a vekony labaimon egy szukszaru farmerben oriasinak tunik a labam, legalabbis innen fentrol nezve.)

Egyebkent nalam olyan 88-89 cm-es belso szarhossz a minimum, ami szoba johet. A melegito is zavaro, de megoldom azzal, hogy otthon jo a bo is, vagy sokszor cicanadrag van itthon rajtam, utcara meg nem megyek ki melegitoben, mert nem igazan van olyan, amiben el lehetne hagyni a hazat.


Utolso valaszolo: jelenleg en 57 kg vagyok, ami azert rossz, mert raadasul a csontosabb fajtabol.

2011. febr. 27. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor te tényleg nagyon vékony lehetsz, én 63 kg vagyok.

(előző válaszoló vagyok)

2011. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!