Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor ünneplőben kellett...

Harisnyababee kérdése:

Amikor ünneplőben kellett iskolába menned jártál úgy, hogy nap végére annyira törte a cipő a lábad, hogy inkább levetted, és mezitláb mentél haza? (természetesen nem télen, mínuszokban, és havazásban, hanem tavasszal, nyáron, amikor már jó idő volt)

Figyelt kérdés
Én egy párszor jártam így, hogy mezitáb sétáltam haza. Néhányan érdekesen néztek, de őszintén szólva élveztem a dolgot.:)Mondjuk első alkalommal kicsit fájt a szivem a harim miatt, ami ugye rongyosra szakadt, mire hazaértem. Viszont a következő alkalmakkor, már olyan harit vettem ami már a végét járta(nem volt még szakadt,de elég lestrappált volt(szálkihúzódás, bolyhosodás)). De szerencsére sikerült túladnom a "gyilkos" cipőn..
2011. febr. 26. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én buli után jártam így párszor, pedig nincs magas sarka a csizmámnak, de választhatok, hogy vagy csúszva mászva, vagy mezítláb. És ez nem hiszti, annyira fájt már, hogy sírni tudtam volna, mert hát én mindig sportcipőben nyomulok. Azt hiszem legutóbb szeptember, október körül mentem haza mezítláb, tehát már rám szóltak haverok, hogy inkább visznek a nyakukba, de ne menjek mezítláb, mert felfázok. Amúgy rám is néztek az utcán furán, de lesz@rtam.
2011. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mi az, hogy hari????
2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nyáron egy esküvő után mentem így...a kocsihoz, meg utána rokonlátogatásra. Marhára nem tudott érdekelni, hogy mit gondolnak.
2011. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

előző:valószínűleg harisnya;)

Amúgy én is jártam így,nyáron mikor papucsba mentem és feltörte a lábam.

2011. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy "hari" b@ssza már meg... az harisnya!!!!!!!!! amúgy meg váltócipőről hallottál már?
2011. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én buliban még nem jártam így, ugyanis oda csak és kizárólag olyan lábbeliben mentem, ami már bejáratott, és kényelmes volt. Viszont nem egy buliból mentem haza én is mezítláb.(harisnya nélkül). Számomra ez is legalább olyan kellemetlen, mint a cipő nélküli mezitlábazás, egy két esttől eltekintve...:) Az volt a kellemesebb része, amikor a buli közbeni pásztoróra lett a harisnya veszte, ezt valahogy nem bántam. Na de amikor táncolás közben valaki véletlenül kiégetett a cigijével, az igen kellemetlen volt. Egyszer olyan is törént, h a cigimből kiesett a hamu, a pultról rá a combomra, amin végiggurult..:)Képzelhetitek mi lett a hariból, nem csak az egy kis csík szaladás...:) Akkorát égtem, mire elértem a mosdóig..:) De hát ez valahol benne van a pakliban, ha az ember lánya harisnyában megy bulizni, és így pár év távlatából már inkább vicces, de akkor nagyon kínos volt...
2011. febr. 26. 13:38
 7/21 A kérdező kommentje:

Látszik, h rég jártál suliba...(mondjuk nekem sem most volt már) Azt gondolod, h az iskolai ünnepségekre a csajszik hátizsákkal nyomulnak(amibe tény és való, h elférne egy váltócipő). Hát nem! Ilyenkor mindenki az ünneplős cuccához való kis kézi/váltáskát visz, amibe max egy kisméretű füzet elfér, ha ne adj isten jegyzetelni kell.de az is ritka, ugyanis a pirosbetűs ünnepeken nincs tanítás, meghallgatjuk az ünnepséget, azt annyi. Közben lehetőség sem lenne átöltözni,suli előtt meg után, illetve lehetőség az lenne, de kinek van kedve a suli WCjében ilyesmivel szenvedni???

Látszik h gőzöd nincs az egészről, csak akkor azt nem értem minek kell itt ilyen arogánsan írogatni, ha érdemben smmeit nem tudsz hozzátenni a témához??? Ez sokkal nagyobb cink, minthogy a harisnyát néha hariként emlegetem...

2011. febr. 26. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor, mivel csak bulikba hordok (meg régen sulis rendezvényekre) magassarkút, ezért általában sikerült feltörni a lábam.Nem érdekelt, ki mit gondol, ha fáj akkor fáj és kész.

Viszont a legrosszabb magassarkús élmény az új csizmám felavatása diszkóban.Hajnali 3-kor a ruhatár pultjába kapaszkodtam, mert nem éreztem a lábam.Erre megyünk haza, hát nem 1-el többen vagyunk?És kinek az ölébe ülnek?Hát az enyémbe.Azt hittem leszakad a lábam, a 20 perces autóúton...

2011. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én igen, pl tanévzáró és ballagás után. :D
2011. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hihi, én gyorsan megtanultam, hogy új cipőt sosem szabad buliban, először viselni, akármennyire is örülök a legújabb szerzeménynek, mert igen kínos perceket tud szerzni, ha nincs betörve kényelmesre. Márpedig egy cipő bejáratására nem egy buli a legmegfelőlőbb hely, erre hamar rájöttem, kétszer jártam meg így, de kettőből meg is tanultami a leckét...:)Iszonyatos kínokat okoz, amikor a cipő véresre dörzsöli 2-3helyen a lábam, és még a harisnya is beleragad a sebbe.:S
2011. febr. 26. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!