Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya+cicanaci+csizma+...

Szoknya+cicanaci+csizma+ milyen felső?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmi csizma szerintetek mennyire illik egy farmer szoknyához? és milyen felsőt ajánlotok hozzá? (ha lehet linkeket is másoljatok)

előre is köszönöm a válaszokat=)


2011. febr. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jo ez a csizma farmerszoknyahoz, viszont ha kek farmerrol van szo, akkor a csizmahoz hasonlo arnyalatu felsot vennek fel, de biztos, hogy nem olyat, ami inkabb a szoknyahoz hasonlo szinu.

Felso: en szuk felsot valasztanak a helyedben, nem bo, vagy tunika felet es nem rovidebbet, mint a szoknya dereka (tehat a hasad ne legyen kint), de nem is sokkal hosszabbat, epp hogy csak raerjen, de ne kelljen rahuzni. Persze ez attol is fugg, hogy milyen fazonu a szoknya, ha A vonalu, vagy fent szuk, lent rakott mini, akkor ilyen felsot vennek, amilyet leirtam, ha szuk, kicsit hosszabb es ceruzafazonu, akkor az sem baj, ha hosszabb a felso picivel (de akkor is szuket valasztanek.

Megprobalok keresni fotot, ha talalok, akkor kuldom.

2011. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szabasu felsore gondoltam ha A vonalu kekes farmerszoknyarol van szo: [link]

Nem pont ilyenre, csak a szabasat nezd.

Ha ceruzaszoknyarol van szo, akkor szukitett inget, bluzt is felvehetsz hozza (csak szerintem mindenkeppen erjen ra kicsit a szoknyara az ing, bar magas dereku ceruzaszoknyanal meg jobb, ha szoknyan belul vegzodik az ing). [link]

2011. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso link helyesen: [link]
2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) sokat segítettél:)
2011. febr. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!